up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Alpinestars

Alpinestars

Kategorii

Wszystko ( Alpinestars )

O Alpinestars

Alpinestars to jedna z najpopularniejszych na świecie marek produkujących odzież ochronną do sportów motorowych. Została założona w 1963 roku w Asolo we Włoszech. Sante Mazzarolo był twórcą firmy i założył markę, aby tworzyć najwyższej jakości i innowacyjną odzież i sprzęt motocyklowy. Alpinestars to idealna marka dla każdego motocyklisty. Jej założyciel, Sante, dokonał rewolucji w produkcji obuwia sportowego najwyższej jakości, które teraz stało się wyznacznikiem marki. Teraz Alpinestars ma wiele innych opcji i odmian odzieży jako innych niezbędnych akcesoriów.

Alpinestars ma najlepszą gamę kurtek

Entuzjaści chwalą kurtki Alpinestars ze względu na ich najwyższej jakości materiał. Najlepsze kurtki to te, które są wykonane z wysokiej jakości skóry. Skórzana kurtka Alpinestars została zaprojektowana, aby podnieść wydajność na wyższy poziom. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo dzięki osłonie ciernej.
Kurtka motocyklowa Alpinestars jest popularna ze względu na różnorodność materiałów tekstylnych, a także jest wyposażona w ochraniacze łokci i ramion, aby uniknąć obrażeń. Pozwala na komfortową jazdę dzięki dobremu przepływowi powietrza do ciała motocyklisty.Aby uzyskać stylowy wygląd w zimie, bluza z kapturem Alpinestars jest najlepsza, aby zapewnić ciepło, zapewniając jednocześnie wystarczający komfort. Są dostępne w różnych jasnych kolorach, aby wyglądać modnie bez uszczerbku dla wygody.

Akcesoria Alpinestars są dla Ciebie idealne

Buty Alpinestars mogą zwiększyć funkcjonalność i wydajność każdego rowerzysty. Te buty zostały zaprojektowane, aby poprawić wrażenia podczas zwykłej i profesjonalnej jazdy. Skórzane buty są wykonane z tak delikatnej skóry, że nie mogą łatwo pęknąć i uszkodzić podczas zamoczenia. Istnieje również opcja wodoodpornych butów, jeśli chcesz, aby Twoje buty były nieuszkodzone przez nadmierną wodę.
Alpinestars oferuje gamę wszystkich trzech typów kasków: full face, modular i half face. Kaski Alpinestars najlepiej zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas jazdy po wyścigowych trasach. Marka stworzyła hełmy przez lata intensywnych badań, aby zaoferować najlepszy kask ochronny. Po wielu badaniach i testach firma Alpinestars oferuje teraz kaski doskonałej jakości, które zapewniają ochronę do pewnego poziomu, aby uniknąć poważnych obrażeń spowodowanych nagłymi wypadkami.
Kolejnym niezbędnym elementem, który jest niezbędny podczas jazdy na motocyklu, są rękawiczki.Rękawice Alpinestars są wykonane z wysokiej jakości materiału, który najlepiej pasuje do każdego. Rękawice te umożliwiają swobodny ruch w celu obsługi elementów sterujących motocykla i sprawiają, że wyglądasz fajnie i stylowo.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij