up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cardo

Wszystko ( Cardo )

O Cardo

Cardo Systemy to międzynarodowo uznana marka, która od 2003 roku stale wyznacza granice rewolucji komunikacji motocyklowej dla jeźdźców na całym świecie. Cardo zobowiązuje się do satysfakcji jeźdźca, oferując szeroki wybór akcesoriów motocyklowych, które są zaprojektowane z myślą o trwałości, łatwości użytkowania i kompatybilności z systemami komunikacyjnymi Cardo.
Cardo Systemy umocniły swoją reputację jako lider w branży komunikacji motocyklowej, dostarczając nieustannie innowacyjne i niezawodne produkty. Czy to ich innowacyjne systemy interkomu, wszechstronne urządzenia komunikacyjne, trwałe ładowarki czy szeroki wybór akcesoriów, zobowiązanie Cardo do poprawy doświadczenia jeźdźca jest widoczne w każdym produkcie, jaki oferują. Z historią zakorzenioną w innowacji i poświęceniem bezpieczeństwa i wygody jeźdźca, Cardo nadal ustala standardy technologii komunikacji motocyklowej.

Cardo Rewolucjonizująca Komunikacja Motocyklowa

Cardo Intercom systemy są znane ze swojej bezproblemowej i krystalicznie czystej komunikacji. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie jeźdźca, Cardo Intercom pozwala jeźdźcom pozostawać w kontakcie ze swoimi towarzyszami jeźdźców, robić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk i słuchać muzyki podczas jazdy. Z szerokiego wyboru modeli, w tym popularnego Cardo Packtalk i Cardo Freecom, jeźdźcy mogą wybrać system interkomu, który odpowiada ich potrzebom i preferencjom. Czy to komunikacja grupowa czy rozmowa jeden na jeden, Cardo Intercom zapewnia, że jeźdźcy są zawsze w kontakcie.
Zobowiązanie Cardo do innowacji sięga daleko poza systemy interkomu. Marka oferuje szereg rozwiązań komunikacji motocyklowej, które odpowiadają jeźdźcom wszelkiego rodzaju. Cardo umożliwia jeźdźcom komunikowanie się, nawigowanie i dostęp do kluczowych informacji podczas jazdy, od zestawów słuchawkowych łączących się bezprzewodowo z kaskami po innowacyjne urządzenia komunikacyjne. Czy jesteś kierowcą komunikacji miejskiej czy jeźdźcem przygody odkrywającym szlaki off-road, Cardo Motorcycle Communications zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Cardo zdaje sobie sprawę z ważności pozostania naładowanego, zwłaszcza podczas długich podróży. Dlatego oferują linię ładowarek motocyklowych, które pozwalają jeźdźcom pozostawać w kontakcie i utrzymywać naładowane swoje urządzenia. Te ładowarki są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając, że wytrzymają trudy drogi. Cardo Motorcycle Chargers są kompatybilne z różnymi urządzeniami, w tym smartfonami, jednostkami GPS i kamerami akcji, pozwalając jeźdźcom pozostawać w kontakcie i rejestrować swoje przygody bez obaw o żywotność baterii. Od smukłych i praktycznych uchwytów na kaski dla ich systemów komunikacyjnych po wysokiej jakości akcesoria audio, Cardo akcesoria motocyklowe zapewniają jeźdźcom wszystko, czego potrzebują, aby poprawić swoje doświadczenie z jazdy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij