up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kaski motocykle-wyposazenie

Kaski motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Kaski dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kaski

Marki Kaski

Jak wybrać kask motocyklowy?

Kask kabriolet

Kask motocyklowy składany jest jak kask pełnotwarzowy, ale można odpiąć i przymocować podbródek w zależności od potrzeb. Innymi słowy, jest to pełny kask motocyklowy ze zdejmowanym podbródkiem. Jest więc elastyczny i łatwiejszy w użyciu niż zwykłe kaski motocyklowe.

Kask na całą twarz

Kask pełnotwarzowy jest uważany za najbezpieczniejszy ze wszystkich kasków motocyklowych. Kask pełnotwarzowy, zwykle skierowany do kasków drogowych lub sportowych, zapewnia pełne pokrycie. Przybywają w różnych kształtach i rozmiarach dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Kask modułowy

Kask modułowy jest jednym z najlepszych kasków. Posiada składany podbródek zintegrowany z przodu. W ten sposób kask modułowy spełnia dwie ważne role: jak odrzutowiec, gdy dolna część jest podniesiona, i jak pełna twarz, gdy wraca na swoje pierwotne miejsce.

Kask terenowy

Kaski motocyklowe terenowe są zwykle znane jako kaski motocyklowe, które są wykorzystywane do jazdy motocyklem terenowym lub jazdy terenowej. Ponieważ fizyczna potrzeba jazdy po szutrze jest intensywna i występuje głównie podczas upałów, tworzone są kaski terenowe, aby zachować najniższą wagę i najwyższą wentylację.

Kask otwarty

Kaski motocyklowe z otwartą twarzą pozwalają cieszyć się niezależną jazdą jednośladem. Ten format umożliwia lepszy przepływ powietrza, dzięki czemu twarz i głowy są bardziej zrelaksowane i chłodne w czasie upałów. Kaski otwarte mają bardziej wydłużone wizjery, które chronią schronienie przed pogodą w hrabstwie, gdy jest to potrzebne, na przykład przed deszczem lub promieniami słonecznymi.

Więcej o kaskach:

Więcej informacji na temat kasków motocyklowych obejmuje elementy takie jak Pinlock, ekrany, wizjery, akcesoria i części. Te rzeczy pomogą ci w bezpiecznej i wygodnej jeździe. Możesz kupić Pinlock, osłony, wizjery, akcesoria i części od Alpinestars , Shark , Sena , Givi i Schuberth .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij