Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Revit

O Revit
Revit został uznany za wiodącą markę w branży odzieży motocyklowej, ciągle dostarczając wysokiej jakości, innowacyjne produkty dla motocyklistów na całym świecie. Posiadając bogatą historię sięgającą kilku dekad, Revit nieustannie wyznacza nowe granice w projektowaniu, funkcjonalności i bezpieczeństwie, dostosowując się do potrzeb zarówno rekreacyjnych, jak i zawodowych motocyklistów. Niezachwiana wiara marki w zapewnienie najwyższej ochrony bez kompromisów w stylu zasłużyła jej na stałe miejsce wśród motocyklistów.
W dynamicznej branży, w której bezpieczeństwo jest najważniejsze, Revit ciągle ulepsza swoją ofertę, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom motocyklistów. Posiadając historię bogatą w innowacje i poświęcenie tworzenia odzieży redefiniującej doskonałość, Revit pozostaje wyznacznikiem zaufania dla tych, którzy szukają wyższej ochrony bez kompromisów w stylu.

Revit redefiniując doskonałość odzieży motocyklowej

Odzież motocyklowa Revit w sobie łączy doskonałą synergiczność między nowoczesną technologią a estetycznym wyglądem. Wykonane z najwyższą precyzją, ich linia odzieży oferuje szeroki wybór kurtek, kombinezonów i odzieży casualowej zaprojektowanej, by zapewnić motocyklistom bezpieczeństwo, komfort i wygląd na i poza drogą. Spodnie skórzane Revit w sobie łączą wytrzymałość i nowoczesny design. Wykonane z wysokiej jakości skóry, te spodnie zapewniają nie tylko doskonałą odporność na ścieranie, ale także elegancki, dopasowany krój. Niezależnie od tego, czy jeździ się po ulicach miasta, czy po krętych górskich drogach, motocykliści mogą liczyć na spodnie skórzane Revit, aby zapewnić zarówno ochronę, jak i styl.
Dłonie są głównym punktem styku motocyklisty z motocyklem. Rękawice motocyklowe Revit stawiają na pierwszym miejscu chwyt, ochronę i komfort. Od pełnych rękawic chroniących maksymalnie, po lekkie i oddychające rękawice do cieplejszych klimatów, oferta marki zapewnia motocyklistom pewność, że będą mogli obsługiwać swoje motocykle z precyzją. Zobowiązanie marki do bezpieczeństwa sięga dalej niż odzież i obejmuje kompleksową ofertę akcesoriów motocyklowych Revit. Obejmuje to ochraniacze pleców, zbroje i warstwy bazowe, które mają zapewnić zwiększone bezpieczeństwo motocyklistom. Poprzez integrację zaawansowanych technologii i materiałów Revit wyposaża motocyklistów w narzędzia, których potrzebują, aby z pasją realizować swoje pasje.
Buty motocyklowe Revit połączyły funkcjonalność i styl w sposób niewidoczny. Niezależnie od tego, czy jeździ się na wycieczkę, do pracy, czy na tor wyścigowy, te buty oferują wyjątkową ochronę dla stóp i kostek. Z cechami takimi jak wzmocnione palce i pięty, bezpieczne zamknięcia i zaawansowana technologia podeszwy, buty Revit są zaprojektowane, aby zwiększyć zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. Dostrzegając praktyczne potrzeby współczesnych motocyklistów, plecaki Revit połączyły użyteczność z eleganckim wyglądem. Plecaki te są zaprojektowane, aby bezpiecznie przenosić ważne rzeczy podczas jazdy, zawierając wytrzymałą konstrukcję, regulowane pasy i komory dostosowane do przenoszenia sprzętu, takiego jak laptopy, kaski i akcesoria do jazdy.