up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

plus
Drop shot

Drop Shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Opis produktu Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Pro Shadow to potężna rakieta o wadze 350-370 GRS. Ta rakieta ma ramę z włókna węglowego i twarz z włókna szklanego. Jej core eva pro 13-15 i kształt łezki zapewnią niską równowagę i kontrolę nad piłką na boisku, co pomoże zaimponować przeciwnikowi.


Cechy:

-Metaliczne naklejki
- Twarz 3D
- Konstrukcja z włókna węglowego


Dane techniczne:

-Ramka węglowa: twarz z włókna szklanego
- Spadek: 350-370 GRS
- 38 MM
Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla z naszego sklepu online tenisowy - smashinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W smashinn znajdziesz najniższe ceny tenisowy sprzętu od Drop shot.

Cechy Drop shot Pro Shadow Rakieta Do Padla

Balance
Średni (zrównowarzony)
Kolor
Posrebrzany
Kształt
Okrągły
Płeć
Unisex

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up