up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Cinnetic

Cinnetic

Wszystko ( Cinnetic )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Cinnetic

Urodzony w 2007 roku, Cinnetic wyraża zbiorową pasję i doświadczenie grupy Cinnetic New Age, Cinnetic jest dużą nazwą w łowieniu ryb, ponieważ nieustannie próbują ulepszyć swoje produkty. To sprawia, że są ulubionymi wśród rybaków na całym świecie.
Cinnetic Fishing jest czołową marką w branży wędkarskiej, oferującą szeroki wybór innowacyjnego i wysokowydajnego sprzętu wędkarskiego dla wędkarzy. Posiadają ponad 100 lat doświadczenia i stawiają na potrzeby wędkarzy, co sprawiło, że są one zaufanym wyborem dla wędkarzy na całym świecie.
Cinnetic oferuje wysokowydajne kołowrotki do łowienia ryb dla wszystkich poziomów. Cinnetic kołowrotek jest zaprojektowany do łowienia na morzu i wyposażony w wysokopojemny aluminiowy szpul, perforowany i pokryty podwójną anodą, sztywny korpus CRBK ze stopu, Kołowrotek ten jest zaprojektowany do łowienia na morzu i ma wykonany z węgla korpus i sportową duszę topowej konkurencji.
Kołowrotki Cinnetic są znane z wyjątkowej jakości, zaawansowanej technologii i wszechstronności, które odpowiadają stylom łowienia wędkarzy. Kołowrotki Cinnetic wykorzystują wytrzymałe materiały, takie jak kute szpule aluminiowe i sztywne korpusy z stopu CRBK, zapewniając wyjątkową wytrzymałość, trwałość i odporność na korozję. Zapobiega to cofaniu się uchwytu, eliminując skręty lin i zapewniając bardziej wydajne doświadczenie wędkarskie.
Wędki Cinnetic wykorzystują wysokiej jakości materiały, takie jak szablony węglowe i elementy ze stali nierdzewnej, zapewniając wyjątkową wytrzymałość, trwałość i czułość. Oferują określone projekty do surfcastingu, spinningu, baitcastingu i podróży, zapewniając komfort i precyzję dla każdego stylu wędkowania.
Baitcasterzy Cinnetic oferują niezachwianą wydajność z materiałami premium, precyzyjnym rzutem i potężnym rdzeniem. Wykorzystują technologię na miarę czasów, taką jak projekt określony dla działania, zaawansowane prowadnice, wygodne uchwyty i nowoczesne siedzenia kołowrotka. Dostępne w wersjach heavy-duty, medium-heavy, medium-light i travel, baitcasterzy Cinnetic umożliwiają wędkarzom pokonanie każdego wyzwania z pewnością siebie.
Wędki do surfowania Cinnetic są starannie wykonanymi narzędziami, zaprojektowanymi tak, aby wędkarze mogli podbić surf i złowić ryby marzeń. Zapewniają wyjątkową wytrzymałość, trwałość i wrażliwość, pozwalając na mocne rzuty i precyzyjne odciągi nawet w silnych prądach i wiatrach. Prowadnice i siedzenia kołowrotka ze stali nierdzewnej wytrzymują surowe środowisko solne, zapewniając długotrwałą wydajność.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij