up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Dc Shoes

T-shirty

T-shirty

Bluzy

Bluzy

Obuwie

Obuwie

Akcesoria

Akcesoria

Dziecięce ubrania

Dziecięce ubrania

Japonki

Japonki

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Torby

Wszystko( Dc Shoes )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Dc shoes

DC Shoes to renomowana marka obuwia i odzieży, która ugruntowała swoją pozycję na arenie międzynarodowej jako lider w branży deskorolki. Z silnym naciskiem na innowacje, jakość i styl, DC Shoes stał się doskonałym wyborem dla deskorolkowiczów i miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. W sklepie internetowym Xtremeinn, poświęconym sprzętowi do ekstremalnych sportów, można znaleźć szeroką gamę produktów DC Shoes, które odpowiadają potrzebom zarówno mężczyzn, jak i kobiet, w tym buty deskorolkowe zaprojektowane specjalnie do wymagań społeczności deskorolkowej. Zalożony w 1994 roku przez Damona Way i Kena Blocka, DC Shoes pojawił się jako bezpośrednia odpowiedź na brak butów dopasowanych do unikalnych wymagań deskorolkowiczów. Marka szybko zyskała uznanie za swoje zaangażowanie w wydajność, trwałość i postępowy design.
Jako, że deskorolka stała się popularna, DC Shoes rozszerzył swoją linię produktów o odzież, akcesoria i inne stylowe buty, wszystkie zdominowane przez charakterystyczną mieszankę funkcjonalności i stylu. Z bogatą historią zakorzenioną w deskorolce, DC Shoes nadal wyznacza granice, łącząc styl, wydajność i innowacje w każdym produkcie, jaki oferuje. Czy jesteś męskim lub damskim deskorolkowcem, preferujesz czarne lub białe buty, lub szukasz butów deskorolkowych lub butów deskorolkowych, DC Shoes ma doskonałe opcje, aby wyzwolić swojego wnętrznego deskorolkowca i wyrazić swoją osobowość zarówno na i poza deską.

Wyzwól swojego wnętrznego deskorolkowca z butami DC

DC Shoes dla mężczyzn wyrażają filozofię marki, łączącą funkcjonalność z modą uliczną. Zaprojektowane, aby wytrzymać trudy deskorolki, DC Shoes dla mężczyzn cechują się takimi cechami jak wzmocnione szwy, odporne na wstrząsy podeszwy i miękkie wkładki, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie. DC Shoes prezentują fuzję funkcjonalności i kobiecego stylu. Od żywych sneakersów po lekkie i wygodne buty deskorolkowe, DC Shoes dla kobiet ułatwiają sportowcom prezentowanie swoich umiejętności, jednocześnie korzystając z ich indywidualności. Z naciskiem na dopasowanie, trwałość i modę, DC Shoes są zaprojektowane, aby spełnić wymagania aktywnego stylu życia, jednocześnie wyrażając swój pomysłowy wybór.
Czarne buty DC wyrażają miejski luz i ponadczasowy styl. Ze swoim eleganckim i wszechstronnym designem, czarne buty DC są podstawą w garderobie każdego miłośnika deskorolki. Łącząc funkcjonalność z nutką elegancji, czarne buty DC stanowią subtelny kontrast, który łatwo współgra z szeroką gamą strojów. Białe buty DC są wyobrażeniem czystego i chłodnego stylu, wyrażając świeży i nowoczesny wygląd. Dzięki ich dbałości o szczegóły i wysokiej jakości rzemiosłu, białe DC Shoes dostarczają doskonałe połączenie stylu i wydajności. Przyjemna biel idealnie komponuje się z różnymi wyborami odzieży, ale również wyróżnia się jako symbol indywidualności i pewności siebie.
Buty deskorolkowe DC są zaprojektowane, aby spełnić specyficzne potrzeby deskorolkowiczów. DC skater shoes łączą najlepsze z dwóch światów: styl i funkcjonalność. Zbudowane z myślą o deskorolce, ale wystarczająco wszechstronne do noszenia na co dzień, DC skater shoes zapewniają doskonałą równowagę między modą a wydajnością. Dzięki swoim odważnym projektom, żywym kolorom i dbałości o szczegóły, DC skater shoes pozwalają deskorolkowiczom i miłośnikom mody wyrazić swoją indywidualność i wyróżnić się z tłumu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij