up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Rollerblade

Rollerblade

Wszystko ( Rollerblade )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Rollerblade

Rollerblade, ikoniczna marka, która jest synonimem jazdy na rolkach, ma bogatą historię sięgającą początków lat 80. XX wieku. Ich podróż zaczęła się, gdy dwóch braci z Minnesota, Scott i Brennan Olson, przedstawili światu rewolucyjny pomysł - rolki do jazdy na inline. Ich rolki są zaprojektowane z myślą o szybkości, zwinności i kontroli, co czyni je idealnym wyborem dla sportowców, entuzjastów fitnessu i amatorów jazdy rekreacyjnej. Ich wizją było stworzenie bardziej dynamicznego i przyjemnego doświadczenia jazdy na rolkach, i w 1983 roku założyli firmę Rollerblade, na zawsze zmieniając sposób, w jaki ludzie jeżdżą na rolkach.
Legenda Rollerblade jako prekursorów jazdy na rolkach świeci dzięki ich zaangażowaniu w jakość, innowacje i bezpieczeństwo. Dzięki szerokiemu zakresowi produktów, od rolki i butów do kół, kasków i ochrony ciała, Rollerblade nadal jest marką wybieraną przez rolkarzy wszystkich poziomów, zapewniając całkowicie gładką i pełną zabawy jazdę dla każdego.

Pionierzy innowacji jazdy na rolkach

Rolki Rollerblade stały się standardem branży w jazdzie na rolkach. Ich zaangażowanie w jakość i innowacje doprowadziło do opracowania rolki oferującej wyjątkową wydajność i wygodę. Czy jesteś początkującym czy doświadczonym rolkarzem, różnorodny zakres modeli Rollerblade zapewnia idealne dopasowanie dla każdego. Zaangażowanie Rollerblade w postęp technologiczny jest widoczne w ich innowacyjnych rolkach inline. Rolki Rollerblade oferują wyjątkową wydajność dla różnych dyscyplin jazdy na rolkach, od agresywnej jazdy na rolkach po freestyle i rekreacyjną jazdę na rolkach.
Zaangażowanie Rollerblade w wygodne i stylowe obuwie wykracza poza jazdę na rolkach. Buty Rollerblade są zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie wygodę i modę. Czy jedziesz na lodowisko, do parku, czy po prostu spacerujesz po mieście, buty Rollerblade zapewniają idealne połączenie stylu i wygody. Koła na twoich rolkach mają znaczący wpływ na twoje doświadczenie jazdy na rolkach, a koła Rollerblade są znane z wytrzymałości i przyczepności, zapewniając gładką i przyjemną jazdę.
Bezpieczeństwo jest priorytetem dla Rollerblade, dlatego oferują szeroką gamę wysokiej jakości kasków, zaprojektowanych, aby chronić rolkarzy w przypadku upadku lub kolizji. Kaski Rollerblade są zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, spełniając rygorystyczne normy bezpieczeństwa, więc możesz jeździć na rolkach z poczuciem spokoju. Jazda na rolkach może być ekscytującym doświadczeniem, ale niezbędne jest ochronienie swojego ciała. Linia ochrony ciała marki Rollerblade zawiera ochraniacze na kolana i łokcie, ochraniacze na nadgarstki i wiele innych. Te akcesoria ochronne są zaprojektowane, aby chronić cię, jednocześnie umożliwiając pełen zakres ruchów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij