up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Wakeboard sporty ekstremalne

Wakeboard sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Wakeboard dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Wakeboard

Marki Wakeboard

Jak wakeboardować?

Wakeboarding to sport wodny polegający na jeździe na małej desce holowanej za łodzią. Jest trochę podobny do jazdy na nartach wodnych, ale zamiast nart używa jednej deski. Użytkownik stoi na wakeboardzie i trzyma się liny holowniczej podłączonej do łodzi. Gdy łódź przyspiesza, jeździec jest ciągnięty po powierzchni wody.
Nazwa „wakeboarding” pochodzi od kilwateru, czyli serii fal wytwarzanych przez łódź poruszającą się po wodzie. Użytkownicy często używają budzenia do wykonywania trików i skoków. Wakeboarding można uprawiać na różnych akwenach, w tym na jeziorach, rzekach, a nawet na specjalnie zaprojektowanych parkach linowych z napowietrznymi kablami, które ciągną użytkownika.
Wakeboarding stał się popularnym i ekscytującym sportem wodnym, cieszącym się silną społecznością entuzjastów. Użytkownicy mogą wykonywać szeroką gamę trików i manewrów, w tym przewroty, chwyty i inne, co czyni tę zabawę zarówno rekreacyjną, jak i konkurencyjną. Aby poruszać się po wodzie i skutecznie wykonywać triki, wymaga równowagi, zwinności i kontroli.

Deski:

Deski w kontekście wakeboardingu odnoszą się do specjalistycznych desek używanych w sporcie wakeboardingowym. Wakeboarding to sport wodny, w którym użytkownik jest ciągnięty za łodzią lub inną jednostką pływającą z napędem i używa deski do wykonywania trików i manewrów na powierzchni wody. Deski są kluczowym elementem sprzętu wakeboardingowego.

Buty i wiązanie:

Buty i wiązania to dwa istotne elementy zestawu wakeboardowego, który jest rodzajem deski używanej do wakeboardingu, popularnego sportu wodnego. Zarówno buty , jak i wiązania mają kluczowe znaczenie dla wakeboardera, aby mieć bezpieczne i wygodne połączenie z wakeboardem, co pozwala mu mieć lepszą kontrolę, wykonywać triki i w pełni cieszyć się sportem.

Kaski:

Kaski do wakeboardingu zazwyczaj odnoszą się do ochronnych nakryć głowy noszonych przez wakeboardzistów w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas uprawiania wakeboardingu. Kask do wakeboardingu to ochronne nakrycie głowy noszone przez wakeboardzistów w celu zmniejszenia ryzyka urazów głowy podczas uprawiania sportu.

Kil:

Kile zazwyczaj odnoszą się do płetw lub kanałów znajdujących się na dolnej powierzchni wakeboardu. Kile te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić stabilność i kontrolę podczas jazdy po wodzie. Stępki w wakeboardzie zazwyczaj odnoszą się do płetw lub kanałów na spodzie deski wakeboardowej, które zapewniają użytkownikom stabilność, kontrolę i funkcje zwiększające wydajność.

Liny:

Liny w wakeboardingu to liny lub liny używane do ciągnięcia wakeboardera za łodzią lub inną jednostką pływającą. Lina używana w wakeboardzie jest często nazywana „rączką”, ponieważ zazwyczaj ma przymocowany uchwyt, którego jeździec może się trzymać.

Kamizelki:

Kamizelki wakeboardowe to kamizelki ratunkowe lub osobiste urządzenia unoszące się na wodzie PFD, które są specjalnie zaprojektowane do użytku w wakeboardingu, czyli sporcie wodnym polegającym na jeździe na desce wakeboardowej po powierzchni wody, ciągniętej przez łódź. Kamizelki możesz kupić u Powerslide , Jobe , O´neill wetsuits , Rip Curl , Roxy , Quiksilver i Hurley .

Więcej o Wakeboardzie:
Płetwy, liny i uchwyty, torby do wakeboardu, kaski i kamizelki ratunkowe to akcesoria i części wakeboardu. Termin „pokrowce” w kontekście wakeboardingu zazwyczaj odnosi się do sprzętu ochronnego lub akcesoriów używanych do przykrycia i ochrony deski wakeboardowej przed uszkodzeniami, kurzem i innymi czynnikami środowiskowymi, gdy nie jest ona używana lub transportowana. Rashguard w kontekście wakeboardingu to rodzaj odzieży ochronnej noszonej przez wakeboardzistów w celu ochrony przed otarciami, wysypkami i ekspozycją na promieniowanie UV.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij