up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etnies

Wszystko ( Etnies )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Etnies

Etnies to międzynarodowo ceniona marka obuwia i odzieży do skateboardingu, która stała się synonimem kultury i stylu życia skateboardingu. Firma została założona w 1986 roku przez Pierre'a André Senizerguesa, byłego profesjonalnego skateboardera z Francji, Etnies ewoluowało w markę, która oferuje nie tylko wysokiej jakości buty do skateboardingu, ale także szeroki zakres odzieży i akcesoriów, które oddają esencję skateboardingu.
Etnies ugruntowało swoją pozycję jako marka głęboko zakorzeniona w kulturze skateboardingu, oferując nie tylko buty do skateboardingu najwyższej klasy, ale także różnorodną odzież i akcesoria. Z historią sięgającą lat 80. i zaangażowaniem w jakość i styl, Etnies nadal jest ulubioną marką wśród skateboarderów i modnie ubranych osób na całym świecie. Więc czy szukasz niezawodnego sprzętu do skateboardingu, czy po prostu chcesz przyjąć styl życia skateboardingu, Etnies ma cię zabezpieczone swoją szeroką gamą produktów.

Gdzie skateboarding spotyka się ze stylem

Koszulki Etnies odzwierciedlają zobowiązanie marki do łączenia stylu z funkcjonalnością. Te koszulki mają wyraziste grafiki i projekty, które współbrzmią z komunitą skateboardingu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, koszulki Etnies to nie tylko deklaracje modowe, ale także wygodne i trwałe. Bluzy Etnies są idealne na te chłodne sesje skateboardowe lub na spotkania towarzyskie. Te bluzy oferują zarówno ciepło, jak i styl, z ikonicznymi logo i projektami Etnies. Z dbałością o szczegóły w każdym szwie, są ulubioną marką skateboarderów i entuzjastów streetwearu.
Buty Etnies to gdzie wszystko się zaczęło. Zaprojektowane z myślą o skateboarderach, te buty są zbudowane do wykonywania. Czy jedziesz do skate parku czy po prostu spacerujesz po mieście, buty Etnies zapewniają przyczepność, wygodę i trwałość potrzebne do każdej przygody z skateboardem. Buty do skateboardingu Etnies są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy skateboardingu. Są dostępne w różnych stylach, w tym w niskich i wysokich, dostosowanych do różnych preferencji. Ich innowacyjne projekty i technologia zapewniają, że skateboarderzy mogą wykorzystać swoje możliwości bez kompromisów w komforcie lub stylu.
Buty treningowe Etnies to nie tylko do skateboardingu; są to uniwersalne buty do codziennego użytku. Te buty treningowe mają taką samą dbałość o szczegóły i jakość, co ich buty do skateboardingu, co czyni je wyborem niezawodnym zarówno dla skateboarderów, jak i entuzjastów butów sportowych. Buty Etnies oferują swobodną i modną opcję dla tych, którzy cenią estetykę marki, ale może nie są skateboarderami. Z szeroką gamą stylów i kolorów, plecaki Etnies są zaprojektowane dla tych, którzy są w ruchu. Często mają szczegóły i projekty specjalnie przeznaczone do skateboardingu, które są zgodne z korzeniami marki.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij