up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Powerslide

Powerslide

Wszystko ( Powerslide )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Powerslide

Powerslide to dostrzegana etykieta, założona w 1994 roku, w celu opracowania wysokiej jakości produktów dla wszystkich rodzajów jazdy na rolkach. Od momentu powstania marka skupia się na rozwoju, projektowaniu i produkcji elementów rolkowych, które zapewniają funkcjonalność, jakość i wygodę w rozsądnej cenie. Powerslide pozwala rolkarzom osiągnąć swoje najlepsze wyniki, skakać wyżej, jeździć szybciej i pokonywać bariery za pomocą szerokiej gamy produktów do jazdy na rolkach. Dzięki szczególnemu zwróceniu uwagi na każdy szczegół, wglądowi w tworzenie i przetestowanym i wspieranym produktom, firma ta prowadzi przemysł na całym świecie. Powerslide oferuje produkty od wysokowydajnych łyżew rajdowych opracowanych do szybkości i precyzji, po wygodne i nowoczesne łyżwy rekreacyjne odpowiednie dla spokojnych wędrówek. Zobowiązanie marki do badań i rozwoju gwarantuje, że jej produkty mają nowoczesną technologię, unikalny design i materiały premium, zapewniające trwałość i wygodę. Powerslide ma na celu zaoferowanie rolkarzom wszystkich poziomów najwyższej jakości sprzętu, który zwiększy ich wydajność i zadowolenie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym łyżwiarzem szybkim, miłośnikiem freestyla, czy po prostu kimś, kto szuka ciekawego sposobu na pozostanie aktywnym, Powerslide ma Cię pokryte. Powerslide ciągle powierza ludziom badanie świata na kołach, dzięki czemu każda jazda jest ekscytującym i niepowtarzalnym doświadczeniem.

Łyżwy, kaski i inne akcesoria Powerslide

Łyżwy Powerslide są stworzone do najwyższej prędkości, z lekkich materiałów, niskich butów i precyzyjnych części. Te łyżwy są preferowane przez doświadczonych zawodników i miłośników szybkości, którzy chcą pobić rekordy. Powerslide łyżwy wrotkowe są wykonane z materiałów premium i technik produkcji, aby zapewnić trwałość i trwałość. Te łyżwy oferują wsparcie, stabilność i kontrolę niezbędną do określonych dziedzin jazdy na rolkach. Powerslide deski do jazdy na rolkach są zazwyczaj tworzone z warstw drewna klonowego lub innych materiałów złożonych, ale szczegółowa struktura i materiały mogą się różnić między markami i modelem deskorolek. Kaski Powerslide często są dostarczane z regulowanymi pasami i projektem dopasowania do obrotu, umożliwiającym dostosowanie dopasowania do rozmiaru i kształtu głowy. To zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Niektóre kaski Powerslide mogą mieć akcesoria, takie jak przenośne nauszniki lub wkładki dla dodatkowej ochrony. Powerslide krótkie spodenki ochronne są przygotowane z strategicznie umieszczonymi wkładkami w niezbędnych obszarach, takich jak kość ogonowa, biodra i uda. Każda wkładka jest zazwyczaj wykonana z pianki o wysokiej gęstości lub materiału absorbującego wstrząsy, aby pomóc w amortyzacji wpływów. Torby Powerslide są specjalnie stworzone do przenoszenia łyżew wrotkowych. Często mają dedykowane części lub kieszenie na każdą łyżwę, aby je oddzielić i zabezpieczyć. Powerslide oferuje torby na wycieczki, wyposażone w cały zestaw sprzętu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij