up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Usd Skates

Usd Skates

Wszystko ( Usd Skates )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Usd Skates

USD Skates, zwane również ´´Universal Skate Design'', jest pionierem na światowym rynku rolkowania. Powstało z pasji do przekraczania granic wydajności i stylu i od samego początku było ulubioną marką zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych rolkarzy.
Założone w późnych latach 90. przez grupę entuzjastycznych rolkarzy, USD Skates miało na celu redefiniowanie doświadczenia rolkowania. Marka szybko zyskała uznanie za swoje zaangażowanie w innowacje, produkując nowatorskie produkty, które spełniają różnorodne potrzeby społeczności rolkarzy. USD Skates konsekwentnie stawiał wysokie wymagania jakości, trwałości i designu w branży rolkarskiej. USD Skates nadal kształtuje krajobraz rolkowania, dostarczając rolkarzom na całym świecie narzędzi, których potrzebują, aby przemierzać świat niekończącego się emocji i przygody.

Gdzie innowacja spotyka przygodę

Kolekcja USD Skates Inline wyraża zaangażowanie marki w dostarczanie wysokiej jakości. Wykonane z precyzją i za pomocą zaawansowanych materiałów, te rolki oferują niepowtarzalną kombinację prędkości, kontroli i komfortu. Zestaw USD Skates Inline zapewnia długotrwały i emocjonujący przejazd. Zaprojektowany z myślą o męskim rolkarzu, USD Skates Men Inline łączy atletyzm i styl. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności, te rolki zapewniają stabilność i zwinność potrzebną do pokonania każdego terenu rolkowania. Od uliczek miasta po skateparki, USD Skates Men Inline Skates podnoszą doświadczenie rolkowania dla każdego entuzjasty.
Umożliwiając kobietom rolkarzom, USD Skates Women Inline kolekcja łączy elegancję z wydajnością. Dostosowane do anatomii i preferencji kobiet rolkarzy, te rolki in-line oferują wygodny i reaktywny przejazd. USD Skates Boot Inline Rolki są świadectwem zaangażowania marki w tworzenie dostosowywanych i wysokowydajnych rolków. Wyposażone w wielofunkcyjny design buta, te rolki pozwalają użytkownikom dostosować swoje doświadczenie, zapewniając idealne dopasowanie i optymalną wydajność na każdej powierzchni rolkowania.
USD Skates Wheels zaprojektowane są z myślą o szybkości, trwałości i doskonałym chwycie. Bez względu na to, czy lubisz agresywne rolkowanie, czy tylko jeździsz, te koła zapewniają gładką i kontrolowaną jazdę. Dzięki różnym opcjom rozmiaru i twardości, USD Skates Wheels zaspokajają szczególne potrzeby i preferencje rolkarzy. Poza rolkami, USD Skates przedłuża swoje zaangażowanie w styl z linią odzieży. USD Skates T-shirts są wykonane z myślą o wygodzie i modzie. Wyposażone w odważne wzory, które rezonują z kulturą rolkowania, USD Skates Sweatshirts pozwalają rolkarzom prezentować swoją pasję do sportu zarówno na, jak i poza lodowiskiem.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij