up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Okulary sporty ekstremalne

Okulary sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Okulary dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Okulary

Marki Okulary

Wskazówki dotyczące wyboru okularów przeciwsłonecznych

Akcesoria:
Akcesoria do okularów przeciwsłonecznych mogą poprawić Twoje wrażenia z noszenia okularów, zapewniając zarówno styl, jak i funkcjonalność. Do okularów przeciwsłonecznych można dokupić różnorodne akcesoria, m.in.:

Etui lub etui:
Chroń swoje okulary przeciwsłoneczne przed zadrapaniami, brudem i uszkodzeniami dzięki solidnemu etui na okulary przeciwsłoneczne. Obudowy są wykonane z różnych materiałów. Mogą to być etui twarde, miękkie oraz skórzane lub materiałowe. Do wielu okularów przeciwsłonecznych dołączone są etui, ale możesz także kupić osobne etui, aby dopasować je do swojego stylu lub konkretnych potrzeb.

Części zamienne:
Okulary przeciwsłoneczne składają się zazwyczaj z kilku elementów, które w razie potrzeby można wymienić. Części zamienne do okularów przeciwsłonecznych mogą okazać się cenne, jeśli chcesz przedłużyć żywotność okularów i dokonać niezbędnych napraw lub wymian. Oto kilka typowych części zamiennych do okularów przeciwsłonecznych:
Soczewki okularów przeciwsłonecznych można wymienić, jeśli są porysowane lub uszkodzone. Dostępne są różne typy soczewek, takie jak soczewki polaryzacyjne, kwadratowe i pryzmatyczne.
Niektóre marki okularów przeciwsłonecznych oferują soczewki zamienne, które możesz założyć samodzielnie. Jest to wygodny sposób na odświeżenie okularów przeciwsłonecznych lub zmianę koloru soczewek w celu dostosowania ich do różnych warunków oświetleniowych.
Wymienne soczewki mogą przedłużyć żywotność Twoich okularów przeciwsłonecznych, umożliwiając noszenie wygodnych i znajomych okularów przeciwsłonecznych przez lata.

Okulary słoneczne:
Okulary przeciwsłoneczne to rodzaj okularów zaprojektowanych w celu ochrony oczu przed jasnym światłem słonecznym i szkodliwym promieniowaniem UV. Zwykle składają się z soczewek przyciemnianych lub polaryzowanych w celu ograniczenia odblasków oraz oprawki, która utrzymuje soczewki na miejscu na twarzy użytkownika. Okulary przeciwsłoneczne są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i stylach, aby dopasować je do różnych preferencji i celów. Aby przedłużyć żywotność okularów przeciwsłonecznych , należy je regularnie czyścić ściereczką z mikrofibry i przechowywać w etui ochronnym, gdy nie są używane. Oprócz funkcji ochronnej, okulary przeciwsłoneczne są często noszone jako modny dodatek. Oprócz właściwości ochronnych, okulary przeciwsłoneczne są również popularnym dodatkiem modowym i mogą służyć jako wyrazisty akcent lub uzupełnienie stroju. Okulary przeciwsłoneczne możesz kupić u Vans , Powerslide , Jobe , Roxy i Quiksilver .
Wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych do uprawiania sportów wodnych ma kluczowe znaczenie, aby chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i redukować odblaski od wody. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepsze okulary przeciwsłoneczne do uprawiania sportów wodnych :

Ochrona przed promieniowaniem UV : Najważniejszym czynnikiem przy wyborze okularów przeciwsłonecznych do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, w tym do uprawiania sportów wodnych, jest ochrona przed promieniowaniem UV. Szukaj okularów przeciwsłonecznych zapewniających 100% ochronę przed promieniowaniem UV zarówno UVA, jak i UVB. Ochrona ta jest niezbędna do ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Soczewki polaryzacyjne: Soczewki polaryzacyjne zaprojektowano tak, aby ograniczały odblaski, szczególnie na powierzchniach wody. Są szczególnie zalecane do uprawiania sportów wodnych, takich jak pływanie łódką, wędkarstwo i kajakarstwo, ponieważ poprawiają widoczność i zmniejszają zmęczenie oczu.

Kolor soczewki : Weź pod uwagę kolor soczewki w zależności od środowiska wodnego:
Soczewki szare lub przydymione zapewniają wierne postrzeganie kolorów i doskonale nadają się do jasnych, słonecznych warunków.
Brązowe lub bursztynowe soczewki zwiększają kontrast i nadają się do zmiennych warunków oświetleniowych, w tym w pochmurne dni.
Zielone soczewki mogą poprawić widoczność w warunkach słabego oświetlenia lub mgły.
Soczewki lustrzane mogą dodatkowo redukować odblaski i doskonale nadają się do bardzo jasnych warunków lub środowisk o dużym olśnieniu.

Materiał soczewki : Wybierz soczewki wykonane z trwałych materiałów, takich jak poliwęglan lub Trivex. Materiały te są lekkie, odporne na uderzenia i wytrzymują trudy uprawiania sportów wodnych.
Powłoki soczewek : Powłoki odporne na zadrapania i odblaski mogą zwiększyć trwałość i przejrzystość Twoich okularów przeciwsłonecznych. Pomagają zapobiegać uszkodzeniom soczewek i redukują rozpraszające odbicia.
Konstrukcja oprawki : Wybierz konstrukcję oprawki, która wygodnie dopasowuje się do twarzy i zapewnia bezpieczeństwo podczas aktywności w wodzie. Zawijane ramki zapewniają lepszą osłonę i ochronę przed światłem peryferyjnym i zachlapaniami. Szukaj oprawek z gumowanymi noskami i końcówkami zauszników, aby zapobiec poślizgowi.
Powłoki hydrofobowe : niektóre okulary przeciwsłoneczne mają powłoki hydrofobowe, które pomagają odprowadzać wodę z soczewek, redukując plamy wodne i poprawiając widoczność w przypadku zachlapania.
Dopasowanie i wygoda : Zapewniają dokładne i wygodne dopasowanie, aby zapobiec przedostawaniu się wody wokół krawędzi. Szukaj okularów przeciwsłonecznych z regulowanymi noskami lub zausznikami, które umożliwiają indywidualne dopasowanie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij