up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Airsoft sporty ekstremalne

Airsoft sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Airsoft dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Airsoft

Marki Airsoft

Co to jest Airsoft?

Karabiny szturmowe:
Karabiny szturmowe to lekka broń palna średniego kalibru, zaprojektowana z myślą o szybkim prowadzeniu ognia i łatwej obsłudze. Zwykle posiadają funkcję wyboru ognia, umożliwiającą strzelcowi przełączanie między trybem ognia półautomatycznego i w pełni automatycznego lub trybem ognia seryjnego. Ich efektywny zasięg wynosi co najmniej 300 metrów. Karabiny szturmowe ASG zapewniają celność i dużą moc, idealną do strzelania akcji.

Odzież i obuwie:
Odzież do airsoftu obejmuje długie spodnie i koszule z długimi rękawami, które chronią skórę przed gorącymi mosiężnymi osłonami i potencjalnymi poparzeniami. Buty z zamkniętym obcasem mogą pomóc chronić stopy przed promieniami słonecznymi podczas fotografowania na świeżym powietrzu. Odzież i obuwie do airsoftu muszą być dobrej jakości i służyć dłużej. Rękawiczki są również ważne podczas airsoftu.

Sprężarki:
Kompresory ASG to urządzenia służące do napełniania broni ASG sprężonym powietrzem. Są powszechnie używane na boiskach airsoftowych, turniejach i wśród poważnych entuzjastów airsoftu, którzy preferują zalety używania powietrza pod wysokim ciśnieniem w porównaniu z tradycyjnymi pistoletami ASG zasilanymi gazem lub sprężyną.

Sprzęt:
Gracze Airsoftowi potrzebują wielu różnych rodzajów sprzętu, takich jak maski taktyczne z siatką, wózek taktyczny, chest rig, ładownica na magazynki itp. Maska jest ważnym elementem wyposażenia w airsoftie, ponieważ chroni twarz. Ładownice i wózki na magazynki służą do łatwego i bezpiecznego przenoszenia akcesoriów airsoftowych.

Pistolety:
Pistolet ASG to rodzaj broni ASG zaprojektowanej tak, aby przypominała prawdziwy pistolet palny, ale zamiast kulek strzela plastikowymi łożyskami kulkowymi. Pistolety ASG są popularne do strzelania rekreacyjnego, gier wyczynowych i celów szkoleniowych. Zapewniają bezpieczny i ekonomiczny sposób ćwiczenia umiejętności strzeleckich i taktycznych bez użycia ostrej amunicji.

Strzelby:
Strzelby ASG są dość proste i działają jak większość innych broni ASG. Posiada pojedynczą lufę wewnętrzną oraz hop up. Te strzelby wyglądają i działają jak gra i przypominają jednofunkcyjny karabin ASG. Łuski do strzelby ASG to rodzaj amunicji stosowanej w broni palnej.

Snajperzy:
Snajperzy ASG są replikami prawdziwych karabinów snajperskich i są zbudowane tak, aby zapewniać wysoką celność i spójność na polu airsoftowym. Snajperzy airsoftowi są preferowani przez graczy, którzy lubią wyzwania polegające na atakowaniu celów z dystansu i przyjmowaniu wyznaczonej roli strzelca wyborowego w grach airsoftowych.

Więcej o Airsoftie:
Więcej informacji na temat airsoftu obejmuje akcesoria airsoftowe, granaty, broń pomocniczą, materiały eksploatacyjne, części zewnętrzne i wewnętrzne części airsoftowe. Możesz kupić to wszystko od marek takich jak Kral , Tokyo Marui , Mechanix , Secutor Arms , Kj Works , Stinger , Delta Taktyka i Saigo Defense .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij