up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Surfing sporty ekstremalne

Surfować

Znajdź szeroką gamę produktów Surfować dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Surfing

Marki Surfing

Czego potrzebujesz do uprawiania surfingu?

Deski

Deski do uprawiania surfingu mają piankowy pokład, który zapewnia dodatkową stabilność i amortyzację, dzięki czemu łatwiej jest na nich utrzymać równowagę. Świetnie nadają się do nauki wiosłowania, łapania małych fal i budowania pewności siebie. Zapewniają stabilność, łatwe wiosłowanie i świetnie nadają się na małe fale. Deski surfingowe to specjalistyczne jednostki pływające przeznaczone do pływania i manewrowania na falach oceanu. Występują w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, każdy dostosowany do innego stylu surfowania i poziomu umiejętności. Oto przegląd kluczowych aspektów desek surfingowych :

Długość deski: Dłuższe deski zapewniają większą stabilność, dzięki czemu są idealne dla początkujących, podczas gdy krótsze deski są bardziej zwrotne i są zwykle używane przez doświadczonych surferów.
Kształt deski : Kształt deski surfingowej odgrywa kluczową rolę w jej zachowaniu na falach. Istnieją trzy główne typy kształtów desek surfingowych:
Krótka deska : są zazwyczaj krótsze i mają wąski, spiczasty nos. Są znane ze swojej zwinności i są często używane przez zaawansowanych surferów w trudniejszych warunkach.
Longboard: Longboardy są dłuższe i mają zaokrąglony nos, zapewniają stabilność i łatwość użytkowania, dzięki czemu są idealne dla początkujących i do pływania na mniejszych falach.
Deska Fun: Deski Fun to hybryda krótkich desek i longboardów, oferująca zwrotność krótkich desek i stabilność longboardów. Są dobrym wyborem dla średnio zaawansowanych surferów.

Płetwy, rękawiczki i kaptury

Płetwy, rękawiczki i kaptury to ważne elementy wyposażenia surfingu. Płetwy surfingowe zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci efektywniej poruszać się po wodzie. Rękawiczki surfingowe są zazwyczaj wykonane z neoprenu i mają za zadanie pomóc utrzymać ciepło dłoni w zimnej wodzie. Kaptur surfingowy zakrywa głowę i szyję, zapewniając dodatkową izolację i ochronę przed zimnem.

Keels

Kile są niezbędnym elementem do uprawiania surfingu. Zapewniają stabilność, kontrolę i zwrotność w wodzie. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, a każdy z nich oferuje unikalne właściwości użytkowe. Początkującym większe i bardziej miękkie kile zapewniają stabilność, ułatwiając łapanie i pływanie na małych falach. Zaawansowani surferzy często wolą mniejsze, bardziej elastyczne kile, aby zapewnić lepszą manewrowość i responsywność.

Smycze

Smycze są niezbędnym wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo podczas uprawiania surfingu. Są one zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, takich jak uretan i mocowane są do kostki lub łydki na jednym końcu, a do deski surfingowej na drugim. Smycze zapobiegają zsuwaniu się deski w przypadku upadku, umożliwiając szybkie jej odzyskanie i uniknięcie potencjalnych zagrożeń w wodzie.

Pompki do surfingu

Pompki są zazwyczaj kompaktowe i przenośne, co pozwala surferom szybko napompować deski przed uderzeniem w wodę. Często są wyposażone w manometry, które zapewniają prawidłowe napompowanie, co zapewnia optymalną wydajność i stabilność podczas surfowania na nadmuchiwanych deskach.

Skarpetki i buty

Skarpety i buty to niezbędne akcesoria do surfowania, zwłaszcza w zimniejszej wodzie lub podczas poruszania się po skalistym lub ostrym dnie oceanu. Skarpety surfingowe zapewniają dodatkową izolację i zapobiegają otarciom i pęcherzom na stopach. Buty surfingowe , zwykle wykonane z neoprenu, zapewniają ochronę termiczną, przyczepność i ochronę przed ostrymi przedmiotami. Występują w różnych grubościach, dostosowanych do różnych temperatur wody.

Garnitury i ochroniarze

Kombinezony i ochraniacze to niezbędna odzież do surfingu. Kombinezony są wykonane z neoprenu i zapewniają izolację termiczną, utrzymując surferów w cieple w zimnych wodach. Występują w różnych grubościach dla różnych temperatur. Rashguardy, wykonane z szybkoschnącej tkaniny, chronią przed poparzeniem słonecznym i podrażnieniami skóry. Idealnie nadają się do surfowania w ciepłych wodach.

Ręczniki

Ręczniki są większe i bardziej chłonne niż zwykłe ręczniki kąpielowe, dzięki czemu doskonale nadają się do osuszenia po sesji surfingowej. Są również wystarczająco duże, aby można było na nich leżeć na plaży podczas relaksu lub woskowania deski surfingowej. Posiadanie odpowiednich ręczników jest niezbędne, aby zapewnić sobie wygodę, konserwację sprzętu i poprawić ogólne wrażenia z surfowania.

Więcej o surfowaniu:
Więcej informacji na temat surfingu obejmuje akcesoria i części, pokrowce, kamizelki, woski i poncza. Pokrowce są rozciągliwe i wykonane z cienkiego, oddychającego materiału.
Kamizelki to urządzenia unoszące się na wodzie, które zapewniają pływalność i wsparcie w wodzie. Wosk surfingowy nakłada się na pokład górę deski surfingowej, aby zapewnić przyczepność i zapobiec poślizgowi. Rodzaj potrzebnego wosku może się różnić w zależności od temperatury wody i materiału deski surfingowej. Surfing często wiąże się z długimi godzinami na słońcu, dlatego pamiętaj o noszeniu kremu z filtrem przeciwsłonecznym, okularach przeciwsłonecznych z ochroną UV i kapeluszu z szerokim rondem, aby chronić skórę i oczy przed słońcem. Poncza do surfingu to rodzaj odzieży zaprojektowanej, aby zapewnić surferom ciepło i wygodę po zakończeniu sesji w wodzie. Możesz je wszystkie kupić u tych marek: Globe , Jobe , O´neill wetsuits i Rip Curl .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij