up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

SUP sporty ekstremalne

SUP sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów SUP dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w SUP

Marki SUP

Co to jest SUP?

SUP oznacza „Stand Up Paddleboarding” – aktywność rekreacyjną i sport na wodzie. W SUP ie uczestnicy stoją na specjalnie zaprojektowanej desce wiosłowej i poruszają się po wodzie za pomocą wiosła. Jest podobny do tradycyjnego surfingu, ale zazwyczaj odbywa się na spokojniejszych wodach, takich jak jeziora, rzeki i obszary przybrzeżne, z minimalnymi falami.
Kluczowe cechy paddleboardingu na stojąco obejmują: Paddleboard : Paddleboard używany w SUP to duża, stabilna i wyporna deska, która zapewnia platformę, na której uczestnik może stanąć. Deski te mogą różnić się rozmiarem i kształtem, przy czym dłuższe i szersze deski zapewniają większą stabilność i łatwiejszą równowagę, podczas gdy krótsze i węższe deski są przeznaczone dla bardziej doświadczonych jeźdźców i zwrotności.
Wiosło : Uczestnicy używają długiego wiosła o jednym ostrzu do wiosłowania i sterowania deskami. Wiosła są zazwyczaj regulowane, aby dostosować je do potrzeb rowerzystów o różnym wzroście i preferencjach.
Pozycja stojąca : Jak sama nazwa wskazuje, w SUP ie polega to na staniu prosto na deskach podczas wiosłowania. Do kontrolowania deski wykorzystują masę ciała i równowagę. Niektórzy zaawansowani jeźdźcy SUP mogą również klęczeć lub siedzieć podczas określonych czynności lub stylów paddleboardingu.
Rodzaje wód: SUP można uprawiać na różnych typach wód, w tym na wodach płaskich, takich jak jeziora i spokojne rzeki, a także w oceanie, gdzie można łapać niewielkie fale. Można to również zrobić na białej wodzie, aby uzyskać bardziej wymagające doświadczenie.
Wszechstronność: SUP to wszechstronna aktywność, którą można uprawiać podczas spokojnych rejsów, ćwiczeń fitness i jogi, wycieczek, wyścigów, a nawet surfowania na falach. Zapewnia trening całego ciała, angażując mięśnie tułowia, ramion i nóg.
Akcesoria: Entuzjaści SUP często korzystają z akcesoriów, takich jak smycze aby utrzymać deskę blisko w przypadku odpadnięcia, kamizelki ratunkowe lub osobiste urządzenia unoszące się na wodzie szczególnie na otwartej wodzie, a czasem nawet wodoodporne torby do przenoszenia najpotrzebniejszych rzeczy.
Paddleboarding na stojąco stał się w ostatnich latach coraz bardziej popularny ze względu na jego dostępność i radość z przebywania na wodzie. Może to być zabawny i relaksujący sposób na odkrywanie przyrody, ćwiczenia i spędzanie czasu na wodzie, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób na różnym poziomie umiejętności i w różnym wieku.
Deski: Deski w SUP to główny sprzęt używany w stand up paddleboardingu, sporcie wodnym polegającym na staniu na desce i napędzaniu się wiosłem. Deska jest podstawowym elementem wyposażenia i jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od przeznaczenia i poziomu umiejętności wioślarza.
Keels: „Keels” w języku SUP oznacza „płetwy” lub „system płetw”. Odnosi się do małych, odłączanych płetw znajdujących się na spodzie deski wiosłowej na stojąco SUP i stępki, które zapewniają stabilność, kontrolę i zwrotność. Liczba i rozmieszczenie płetw na desce SUP może się różnić w zależności od przeznaczenia i preferencji wioślarza. Wiosła: Wiosła w SUP Stand Up Paddleboarding odnoszą się do wioseł z długą rączką, używanych przez jeźdźców do poruszania się po wodzie. Wiosła mają zazwyczaj szerokie ostrze na jednym końcu i rączkę na drugim. Używa się ich, stojąc na dużej desce i wiosłując naprzemiennymi ruchami po obu stronach deski.
Wózki transportowe: Wózki transportowe to wózki lub nośniki na kółkach, które służą do transportu desek SUP z jednego miejsca do drugiego. Wózki te zazwyczaj mają lekką ramę, solidne koła i regulowane paski. Wózki transportowe możesz kupić od Jobe , O´neill wetsuits , Rip Curl , Roxy , Hurley , Quiksilver i Dakine .
Więcej o SUP: Akcesoria i części SUP Stand Up Paddleboarding odnoszą się do różnych urządzeń i komponentów deski SUP. Pokrowce do paddleboardingu na stojąco oznaczają pokrowce lub torby ochronne. Smycze do paddleboardingu na stojąco SUP to urządzenie zabezpieczające, które mocuje kostkę lub łydkę jeźdźca do deski za pomocą sznurka lub paska. Pompki w kontekście paddleboardingu na stojąco odnoszą się do urządzeń ręcznych lub elektrycznych używanych do pompowania deski powietrzem. Kamizelki do wiosłowania na stojąco SUP to osobiste urządzenia unoszące się na wodzie PFD lub kamizelki ratunkowe.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij