up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Surfuj wiosłem

Surfuj wiosłem

Wakeboard

Wakeboard

Urządzenia holownicze

Urządzenia holownicze

Kamizelki

Kamizelki

Garnitury

Garnitury

Narty

Narty

Kategorii

Deskorolka

Kajak

Kitesurf

Narciarstwo Wodne

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Okulary

Pontony

Rowery

Skutery

SUP

Surfing

Torby

Transport

Utrzymanie

Wakeboard

Windsurf i Wing Foil

Łyżwy

Wszystko( Jobe )

Jobe

Jobe to renomowana marka sprzętu wodnego, która oferuje szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do różnych aktywności wodnych, w tym wakeboardingu, narciarstwa wodnego, paddleboardingu i tubingu. Założona w 1974 roku w Holandii, Jobe rozwinęła się w globalnie rozpoznawalną markę w ponad 50 krajach.
Linia produktów Jobe obejmuje wakeboardy, narty wodne, deski do kolanek, towable tubes, kombinezony, kamizelki ratunkowe oraz akcesoria, takie jak liny, uchwyty i kaski Jobe. Produkty firmy Jobe zwiększają komfort użytkowania sprzętu wodnego.
Jednym z wyjątkowych osiągnięć Jobe jest paddle board Jobe, który cechuje budowa wykonana z wysokociśnieniowej szwy punktowej, dzięki czemu jest wyjątkowo sztywny i trwały. Deska ma również unikalny kształt noska, co zapewnia doskonałą śledzącą i stabilność, co sprawia, że jest odpowiednia do różnych warunków.
Jobe jest również oddane zrównoważonemu rozwojowi i podjęła kilka inicjatyw ekologicznych, takich jak wykorzystywanie materiałów wtórnych w swoich produktach oraz redukcja odpadów w procesach produkcyjnych. Jobe to szanowana marka sprzętu wodnego, znana z wysokiej jakości produktów, innowacyjnych projektów i zaangażowania w zrównoważony rozwój. Jobe jest wybierana przez kilku profesjonalnych zawodników i drużyn w różnych dyscyplinach sportów wodnych, w tym wakeboardingu, narciarstwa wodnego i paddleboardingu.

Jobe to wspaniała marka sprzętu wodnego.

Deski Jobe Yarra Paddle są zaprojektowane tak, aby odpowiadać różnym potrzebom i poziomom zaawansowania. W szczególności popularne są deski napompowane, które są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Kamizelki ratunkowe Jobe są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i kompensację dla użytkownika. Kamizelki ratunkowe Jobe są zaprojektowane tak, aby były wygodne i łatwe do noszenia przez długi czas. Są wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów i mają regulowane paski, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie. Kombinezony Jobe są wykonane z wysokiej jakości neoprenu, który zapewnia doskonałą izolację i elastyczność. Materiał neopren jest również trwały i odporny na zużycie. Kombinezony Jobe dostępne są w różnych grubościach, od 2 mm do 5 mm, w zależności od temperatury wody i preferencji użytkownika. Jobe Sup ma szeroką gamę desek do stojącego paddleboardingu dla różnych poziomów umiejętności i celów, od modeli przyjaznych dla początkujących do desek wyścigowych o wysokiej wydajności. Buty wodne Jobe mają podeszwę z dobrym chwytem i przyczepnością, co zapewnia stabilność i zapobiega ślizganiu się na mokrych powierzchniach. Buty wodne Jobe chronią stopy użytkownika przed ostrymi przedmiotami, takimi jak kamienie lub muszle, oraz przed słońcem. Buty wodne Jobe dostępne są w różnych kolorach i wzorach, aby dopasować je do osobistych preferencji i stylu. Kamizelka ratunkowa Jobe zazwyczaj zawiera materiał unoszący się, taki jak pianka lub neopren, i jest zaprojektowany, aby dobrze przylegać do tułowia użytkownika, aby zapobiec jej zsunięciu się. Może również zawierać regulowane paski i buckles, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie i panel odblaskowy, aby zwiększyć widoczność w warunkach o niskim oświetleniu.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij