up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Deskorolka sporty ekstremalne

Deskorolka sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Deskorolka dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Deskorolka

Marki Deskorolka

Jak wybrać deskorolkę?

Deskorolka cruiser:

Cruiser to rodzaj deskorolki przeznaczonej do jazdy i transportu, a nie wykonywania trików lub jazdy w skateparku. Cruisery mają zwykle większe i bardziej miękkie koła niż tradycyjne deskorolki, dzięki czemu lepiej nadają się do jazdy po nierównych nawierzchniach, takich jak chodniki i ulice.

Talie:

Talia odnosi się do płaskiej deski używanej do jazdy konnej i wykonywania trików. Zwykle jest wykonany z warstw laminowanego drewna i ma zwykle około 28 do 33 cali długości i 7,5 do 8,5 cala szerokości. Deska jest ważną częścią deskorolki.

Styl dowolny:

Freestyle skateboarding to rodzaj jazdy na deskorolce, który koncentruje się na wykonywaniu kreatywnych i technicznych trików na deskorolce. W skateboardingu freestyle wykorzystuje się kombinację równowagi, pracy nóg i kontroli deski do wykonywania trików, takich jak obroty, przewroty i ślizgi, na płaskim podłożu lub przeszkodach, takich jak krawężniki, szyny i rampy.

Kaski:

Kaski to sprzęt ochronny, który deskorolkarze noszą na głowie, aby chronić się przed urazami głowy podczas jazdy na deskorolce. Jazda na deskorolce to sport wymagający dużej prędkości, równowagi i ruchu, co czasami może skutkować upadkami i kolizjami. Noszenie kasku może zmniejszyć ryzyko poważnych obrażeń.

Longboardy:

Longboardy to rodzaj deskorolki, która jest dłuższa, szersza i stabilniejsza niż tradycyjne deskorolki. Są przeznaczone do jazdy rekreacyjnej, dojazdów do pracy i jazdy zjazdowej, a nie do wykonywania trików w skateparkach. Longboardy mają zazwyczaj większe, bardziej miękkie koła i bardziej elastyczny deck, który pozwala na płynniejszą jazdę i lepszą kontrolę przy dużych prędkościach.

Łyżwy surfingowe:

Rolki surfingowe to rodzaj deskorolki zaprojektowanej w celu odtworzenia wrażeń płynących z surfowania na lądzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych deskorolek, rolki surfingowe mają szersze i dłuższe decki ze specjalnymi systemami trucków, które pozwalają na bardziej płynne ruchy przypominające surfowanie. Łyżwy surfingowe możesz kupić u Globe , Jobe , Powerslide , Carver , Roces , Rollerblade i Krf .

Więcej o jeździe na deskorolce:
Akcesoria i części do deskorolki odnoszą się do różnych elementów tworzących deskorolkę i poprawiających jej osiągi lub styl. Truck to metalowy zespół osi, który mocuje blat deskorolki do kół. Ochrona ciała jest istotnym elementem jazdy na deskorolce, ponieważ minimalizuje ryzyko kontuzji podczas wykonywania trików lub jazdy na desce. Kółka są jednym z najważniejszych elementów deskorolki i to one umożliwiają poruszanie się i manewrowanie na desce.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij