Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Selected

Selected
O Selected
Selected to marka, która oferuje modę odzieżową i stara się skupić na minimalizmie, uniwersalności i jakości. Została założona w 1997 roku. Marka cieszy się uznaniem za jej wyrafinowane i nowoczesne projekty, które odpowiadają stylu i trendom. Ta marka oferuje szeroki asortyment różnych ubrań, w tym koszulki i swetry zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Są oni oddani korzystaniu z wyższej jakości materiałów do produkcji swoich ubrań i skupiają się na szczegółach. Kolekcje Selected utrzymują równowagę między trendami a elegancją. To sprawia, że Selected jest ulubioną wśród osób poszukujących jakościowej odzieży. Ta marka oferuje odzież od formalnych okazji do codziennego noszenia. Ich produkty łączą trwałość z chłodem. Dostarcza 100% czyste i zadowolone elementy odzieżowe swojej publiczności. Ustawili się mocno i autentycznie, aby zapewnić najlepsze produkty, które spełniają wymagania dotyczące jakości i stylu. Ubrania Selected są uwielbiane i polecane przez ludzi na całym świecie.

Ubrania marki Selected

Selected Femme, marka odzieżowa dla kobiet, oferuje koszulki, które łączą styl, wygodę i uniwersalność. Marka używa jakościowych materiałów do koszulek damskich Selected, które zapewniają wygodę, miękkość i trwałość. Koszulki marki Selected Femme wyróżniają się unikalnymi grafikami, wzorami i wyjątkowymi kolorami. Swetry damskie Selected to jedne z najbardziej lubianych elementów odzieży przez kobiety w zimie. Te swetry są lekkie i zapewniają odpowiednie ciepło. Swetry marki Selected Femme łączą wygodę z eleganckim stylem, dzięki czemu są odpowiednie dla różnych okazji. Odzież damska Selected jest wykonana z nowoczesnych technik krawieckich, które łączą klasyczne style z jakościowymi materiałami, tworząc ponadczasowe i modne elementy odzieży. Marka jest zobowiązana do dostarczania wysokiej jakości i nowoczesnych elementów odzieży na cały świat.
Odzież męska Selected często odzwierciedla minimalistyczną i funkcjonalną estetykę skandynawskiego designu, skupiając się na czystych liniach i funkcjonalnej elegancji. Marka oferuje szeroki wybór rozmiarów, aby spełnić różne typy sylwetek. Koszule męskie Selected są wykonane z premium materiałów, które przyczyniają się do wygody, trwałości i ogólnego uczucia. Koszule męskie Selected oferują wiele różnych projektów, które bez wysiłku promują garderobę mężczyzny. Wełna jest popularnym wyborem na swetry męskie Selected ze względu na miękkość, oddychalność i wygodę. Można je stosować zarówno do lekkich, jak i ciężkich swetrów. Różne rodzaje wełny, takie jak wełna merino lub wełna owcza, można użyć do tworzenia przytulnych i relaksujących swetrów.