up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Kempa Logo Torba

plus
Kempa

Kempa Logo Torba

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Kempa Logo Torba

FUNKCJE:

torba sportowa z funkcją wózka.

naszyte na bocznej kieszeni zapinanej na zamek.

dodatkowa duża kieszeń boczna.

Otwór w kształcie litery U.

dużo miejsca na wydruki.

materiał: 100% poliester.

rozmiar: 36 cm x 36 cm x 74 cm.

Pojemność: 90 L.

Wyprodukowane w Indonezjii.Chcesz poznać, inne powiązane produkty piłka nożna od Kempa? W goalinn, kupisz potrzebny sprzęt Torby, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Kempa Logo Torba jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Kempa Logo Torba

Kolor
Czarny
Pojemność
51-60 L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Widok

-

Bardzo dobry produkt

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up