up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Odpoczywaj i śpij

Odpoczywaj i śpij

Lalki i przytulanki

Lalki i przytulanki

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne

Kategorii

Dziecko

Materiały Piśmienne

Plecaki

Ubrania i Akcesoria

Zabawki

Wszystko( Kaloo )

Kaloo

Kaloo to renomowana francuska marka, która od momentu powstania w 1998 roku zachwyca zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dzięki niezachwianej wierze w tworzenie wysokiej jakości, wygodnych i wyobraźniowych produktów dla najmłodszych, Kaloo stało się jednym z liderów na rynku zabawek, pluszowych zabawek i lalek. Kaloo przyjmuje istotę cudownego dzieciństwa, a jego twory mają na celu wywoływanie miłości, radości i bezpieczeństwa, co czyni je ukochanymi towarzyszami w podróży dziecka w jego rozwoju i odkrywaniu. Historia Kaloo zaczęła się w 1998 roku, kiedy grupa wielkodusznych i utalentowanych francuskich projektantów, pobudzonych pragnieniem stworzenia czegoś wyjątkowego dla dzieci, połączyła siły. Ich wizją było tworzenie zabawek, które wywołają iskrę wyobraźni, jednocześnie zapewniając poczucie komfortu i czułości.
Łącząc swoje doświadczenie w projektowaniu, rzemiośle i psychologii dziecięcej, zespół wyruszył w podróż, by zrewolucjonizować świat zabawek dla dzieci. Kaloo stanowi uosobienie ciepła, kreatywności i towarzyskości w świecie zabawek dla dzieci. Począwszy od skromnych początków we Francji, marka dotknęła życia dzieci na całym świecie, wzbogacając ich wczesne lata wspomnieniami i trwałymi związkami. Przymierze Kaloo do doskonałości, bezpieczeństwa i innowacji wciąż wyróżnia je jako lidera w branży, gdzie spotykają się wyobraźnia i komfort, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci i wypełnić serca rodziców radością.

Kaloo to marka, w której spotyka się wyobraźnia i komfort

Zabawki Kaloo stanowią serce i duszę oferowanych przez markę produktów. Są one starannie zaprojektowane, aby zainspirować kreatywność i zabawowość u dzieci w każdym wieku. Od pluszowych zwierząt po interaktywne zestawy, zabawki Kaloo odzwierciedlają istotę dziecięcej fantazji, zachęcając najmłodszych do wyruszenia w ekscytującą podróż w krainę ich wyobraźni. Każda zabawka Kaloo jest tworzona z niezwykłą dbałością o szczegóły, zapewniając bezpieczeństwo, trwałość i nieodparty urok, który rozświetla oczy dzieci. Pluszowe zabawki Kaloo doskonale wyrażają zaangażowanie marki w dostarczanie komfortu i poczucia bezpieczeństwa dzieciom. Wykonane z najmiększych, najwyższej jakości tkanin, pluszowe zabawki Kaloo stają się ukochanymi towarzyszami, oferując poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Te urocze towarzysze pojawiają się w szerokiej gamie uroczych postaci, każda z własnym uroczym charakterem. Pluszowe zabawki Kaloo są zaprojektowane tak, aby uspokajać i towarzyszyć dzieciom przez całe ich wczesne lata, będąc wiernymi przyjaciółmi, którzy dzielą się radościami i smutkami na ich drodze.
Lalki Kaloo są doskonałym przykładem zaangażowania marki w promowanie rozwoju emocjonalnego i wyobraźni. Te lalki są starannie wykonane, aby były czymś więcej niż zabawkami; są powiernikami, zabawkami i źródłem wsparcia emocjonalnego dla dzieci. Ich uroczymi walorami estetycznymi i miękkimi, przyjemnymi w dotyku ciałami, lalki Kaloo zachęcają do opiekuńczych instynktów i wspierają empatię i współczucie w młodych sercach. Czy dziecko gra w rolę, przytula się lub dzieli z lalką Kaloo sekretami, te zabawki odgrywają istotną rolę w kształtowaniu umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij