up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Mattel Games

Mattel Games

Wszystko ( Mattel Games )

O Mattel Games

Mattel to międzynarodowa amerykańska firma produkująca zabawki, z siedzibą w El Segundo w Kalifornii. Firma została założona w 1945 roku. Mattel słynie z produkcji szerokiej gamy zabawek i gier, w tym lalek Barbie, samochodów Hot Wheels i zabawek Fisher-Price. Mattel ewoluowała w jedną z największych firm zabawkarskich na świecie, z procesami w ponad 40 krajach.
W ciągu lat Mattel napotkał wiele wyzwań, w tym rosnącą konkurencję ze strony innych producentów zabawek i zmieniające się preferencje klientów. Mimo to firma kontynuuje innowacje i zmiany, skupiając się na tworzeniu nowych produktów i rozszerzaniu swojej obecności globalnej.

Mattel słynie z produkcji zabawek

Mattel jest znany z tworzenia szerokiej gamy zabawek i gier. Mattel Monster High to linia lalek modnych produkowanych przez amerykańską firmę zabawkarską Mattel. Lalki zostały po raz pierwszy przedstawione w 2010 roku i szybko zyskały popularność wśród przed- i nastoletnich dziewcząt. Koncepcja Monster High polega na przedstawieniu postaci jako dzieci słynnych potworów, takich jak Dracula, Frankenstein i Mumia. W odpowiedzi Mattel podkreślił pozytywne wartości postaci, takie jak akceptacja i różnorodność.
Fisher-Price to marka zabawek i wyposażenia dla niemowląt produkowana przez Mattel. Marka jest znana z produkcji wysokiej jakości i edukacyjnych zabawek dla niemowląt i małych dzieci, w tym zestawów, centrum aktywności i muzycznych zabawek.
Mattel Barbie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych zabawek na świecie. Mattel Hot Wheels to kolejna bardzo popularna marka należąca do Mattel. Miniaturowe zabawki samochodowe od lat cieszą się uznaniem zarówno dzieci, jak i kolekcjonerów, od swojego wprowadzenia w 1968 roku. Mattel Jurassic World linia produkowana przez Mattel, obejmuje szeroką gamę zabawek i kolekcjonerskich przedmiotów dla dzieci i dorosłych. Jednymi z najpopularniejszych przedmiotów w tej linii są figureki akcji, które przedstawiają postacie z filmów i różne rodzaje dinozaurów. Te figurki akcji są bardzo szczegółowe i zgodne z postaciami i stworzeniami z filmu.
Mattel games ma silną reputację produkcji wysokiej jakości gier, które są zabawne, wymagające i angażujące.
Mattel to szanowana marka w branży zabawkarskiej, znana z produkcji szerokiej gamy wysokiej jakości i popularnych zabawek. Z silnym naciskiem na innowacje i kreatywność, Mattel nadal ewoluuje i rozszerza swoje oferty produktowe, aby sprostać potrzebom i zainteresowaniom dzieci i dorosłych na całym świecie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij