up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Piesze Wycieczki Sportowe Sklep dla Dzieci

Piesze Wycieczki Sportowe sklep dla dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Piesze Wycieczki Sportowe dla sklep dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Piesze Wycieczki Sportowe

Marki Piesze Wycieczki Sportowe

Wskazówki podczas wędrówek z dziećmi

Plecaki

Wybierając plecak dla dzieci , zwróć uwagę na to, aby był lekki i kompaktowy. Dzieci na ogół nie mogą nosić dużych, ciężkich plecaków. Aby je zaczepić, należy dobrać plecak do wieku i budowy ciała dziecka. CMP , Regatta , Trespass , VAUDE i Littlelife tworzą plecaki najwyższej jakości.

Butelki

W przypadku każdego rodzaju wyprawy na świeżym powietrzu, takiej jak wędrówki lub trekking, najważniejsze jest nawodnienie organizmu. Szczególnie, gdy wybierasz się na wędrówkę z dziećmi, koniecznie zabierz ze sobą butelki z wodą . Istnieje kilka wiodących marek, które projektują i oferują bidony i plecaki dla dzieci . Upewnij się, że butelki są trwałe, bezpieczne i dobrej jakości.

Nosidełko dla dziecka

Jeśli Twoje dziecko ma od 6 do 18 miesięcy, na pewno przyda Ci się nosidełko . Nosidełko to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy wybierają się na wędrówki z małymi dziećmi, służy jak najlepiej, jest praktyczne, wygodne i trwałe.

Ujarzmić

Kiedy wybierasz się na wędrówkę z dziećmi, powinieneś poświęcić im więcej uwagi. Dzieci, które zwykle się wiercą, mogą zranić się na zewnątrz. Z tego powodu bezpieczna dla dziecka smycz, smycz do plecaka czy szelki dla malucha to coś, co może rozwiązać Twoje problemy. Ponadto szelki dziecięce zapewniają dziecku bezpieczeństwo, uniemożliwiając mu oddzielenie się od rodzica podczas chodzenia.

Śpiwory

Jeśli planujesz wyjazd na więcej niż jeden dzień, potrzebujesz dobrej jakości śpiwora , w którym możesz w maksymalnym komforcie spędzić noce z dziećmi. Dodatkowo możesz rozważyć zabranie ze sobą karimaty do spania. Zapewni kolejną warstwę komfortu i ochrony w ekstremalnych warunkach pogodowych na zewnątrz.

Więcej o wędrówkach dla dzieci:

Izolująca podkładka do spania to świetne rozwiązanie, które można zabrać ze sobą, aby zapewnić sobie ciepło i wygodę. Torby na kredę to kolejny ważny element wyposażenia podczas wspinaczki na świeżym powietrzu, który zapewnia suchość rąk. Kaski są ważne podczas wędrówek na długich dystansach. Chronią przed urazami i mogą służyć do podłączania latarek i czołówek.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij