up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

plus
Arai

Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

Opis produktu Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

Tour X 4 musi być jednym z najbardziej wszechstronnych kasków w historii: przygodowym, w trasie lub w terenie, a bez szczytu wygląda całkiem nieźle na gołym rowerze! Niezależnie od warunków jazdy Tour X 4 jest na to gotowy. Może być używany bez daszka z goglami, bez daszka, ale z daszkiem, w dowolny sposób, który Ci odpowiada.


Funkcje:

Tour X4: Wentylacja:
Łatwe do czyszczenia nawiewniki tworzą z tyłu silną próżnię venture. Podwójny wlot dla zwiększenia przepływu powietrza i niższego poziomu hałasu. Wlot powietrza pod szczytem zbiera i kieruje chłodne powietrze do kasku. Zamykany otwór podbródka kontroluje przepływ powietrza do obszaru podbródka. Wewnętrzna przesłona odpowietrzająca podbródek zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do kasku w warunkach jazdy. Wentylacja brwi, dolne otwory wentylacyjne i wywiew na szyi.

Konstrukcja powłoki zewnętrznej: Złożony laminat światłowodowy (CFL):
Complex Fibre Laminate (CFL) wykorzystuje specjalne warstwy włókien połączone unikalnymi żywicami opracowanymi przez Arai, wytwarzając wyjątkowo wysoki stosunek włókien do niskich żywic. Ta starannie zarządzana konstrukcja zapewnia wytrzymałość, integralność strukturalną i elastyczność uderzenia, co pozwala zaokrąglonej powłoce zewnętrznej wykonywać swoje główne zadanie - odbijać, pochłaniać i rozpraszać energię uderzenia na jak najszerszym obszarze.

Przednia wentylacja: Podwójny wlot:
Zaprojektowany dla zwiększonego przepływu powietrza i niższego poziomu hałasu, wprowadzając świeże, chłodne powietrze do wnętrza.

Przednia wentylacja: otwory wentylacyjne:
Świeże powietrze może przedostawać się bezpośrednio do obszaru czoła bez potrzeby wykonywania otworów w tym krytycznym obszarze skorupy i wkładki pochłaniającej uderzenia. W przypadku konkretnych modeli wentylacja jest rozszerzona na obszar skroni.

Przednia wentylacja: trzypozycyjny otwór podbródkowy:
Trójpozycyjny otwór podbródkowy pomaga w odparowaniu przyłbicy i zapewnia jeźdźcowi świeże, chłodne powietrze.

Przednia wentylacja: żaluzja wewnętrzna (podbródek):
Otwórz i zamknij otwory podbródka od wewnątrz, aby zapobiec dostawaniu się zanieczyszczeń do kasku w zapylonych warunkach jazdy.

Tylna wentylacja: Wylot wylotowy szyi:
Aby poprawić odprowadzanie gorącego powietrza z wnętrza. Zwiększa efekt wentylacji w dolnej części kasku.

Tylna wentylacja: Zdejmowany dyfuzor:
Tworzy ogromną ilość próżni Venturiego z tyłu. Można go łatwo usunąć (do czyszczenia) lub wymienić.

Tylna wentylacja: wydechy boczne:
Wytwarzaj niskie ciśnienie za tylnym otworem wentylacyjnym, aby uzyskać lepszy wyciąg gorącego powietrza. Zintegrowany w skorupie dla lepszej aerodynamiki, zmniejszenia hałasu wiatru i zapobiegania buforowaniu przy dużej prędkości. Wewnątrz mała piankowa tama pomaga absorbować i redukować nadmierny hałas, nie zmniejszając wydajności wentylacji.

Aerodynamika: Spoiler wyciągany podbródek:
Pomaga zminimalizować hałas wiatru, a także pomaga w usuwaniu gorącego powietrza z twarzy. Zapewnia dodatkowe odchylenie śmieci drogowych od szyi. W zależności od modelu Chin Spoiler jest chowany.

Daszek: soczewka Pinlock:
Skutecznie zapobiega zaparowaniu daszka, nawet w ekstremalnie mokrych i wilgotnych warunkach. Może być łatwo czyszczony i zmieniany.

Wnętrze: wkładka Dry Cool®:
Materiał Dry Cool® firmy Arai przenosi ciepło i wilgoć z dala od rowerzysty szybko i skutecznie.

Wnętrze: Wymienne wkładki policzkowe / nauszniki:
Poduszki policzkowe / nauszniki można łatwo zdjąć. Wszystkie części (wymienne lub nie) można czyścić letnią wodą i łagodnym mydłem. Dobrze spłukać po czyszczeniu i nigdy nie suszyć w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu źródła ciepła. Dostępne są części wewnętrzne o różnej grubości, aby dopasować je dla każdego kierowcy.

Wnętrze: wymienne wnętrze:
Całe wnętrze można łatwo usunąć. Wszystkie części (wymienne lub nie) można czyścić letnią wodą i łagodnym mydłem. Dobrze spłukać po czyszczeniu i nigdy nie suszyć w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu źródła ciepła. Dostępne są części wewnętrzne o różnej grubości, aby dopasować je dla każdego kierowcy.

Wnętrze: Wymienne osłony paska podbródkowego:
Wszystkie części (wymienne lub nie) można czyścić letnią wodą i łagodnym mydłem. Dobrze spłukać po czyszczeniu i nigdy nie suszyć w bezpośrednim świetle słonecznym lub w pobliżu źródła ciepła. Dostępne są części wewnętrzne o różnej grubości, aby dopasować je dla każdego kierowcy.

Wnętrze: system konturowania twarzy (FCS):
Aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i zwiększenie komfortu dolnej szczęki, system konturowy twarzy (FCS) współpracuje z piankową podporą sprężystą w podkładce policzkowej, która ściska i odbija się, zapewniając niezbędne wsparcie bez nadmiernego nacisku.

Wnętrze: 5 mm 'Peel Away' Nauszniki / wkładki policzkowe:
Poduszki policzkowe dają jeszcze więcej możliwości uzyskania idealnego dopasowania i wygody, a teraz posiadają 5-milimetrową warstwę, która w razie potrzeby zapewnia dodatkowe miejsce.

Wnętrze: 5 mm 'Peel Away' Pad pad:
Zdejmowane podkładki koronowe Arai dają w razie potrzeby o 5 mm więcej szerokości wewnętrznej *.

Komfort: system awaryjnego zwalniania (ERS):
Umożliwia łatwiejszy dostęp do kontuzjowanego jeźdźca. Po pociągnięciu pomarańczowych wypustek zintegrowanych z poduszkami, podkładki policzkowe wysuwają się. Ułatwienie zdejmowania kasku dla przeszkolonego personelu medycznego i ratowników. Minimalizowanie ryzyka dodatkowych obrażeń.

Zatwierdzenie: ECE 22 05:
Najpopularniejsza na całym świecie certyfikacja kasków, wymagana przez ponad 50 krajów na całym świecie.

Ogólne: innowacyjny szczyt:
Szczyt Arai oczyszcza i wtłacza powietrze do otworów odpowietrzających czoło w celu chłodzenia, jednocześnie wykorzystując wiele portów odciążających w celu zmniejszenia „podnoszenia” przy wyższych prędkościach.

Ogólne: Spoglądając:
Aby zminimalizować energię uderzenia dostającą się do kasku, niezwykle ważne jest, aby kask mógł ześlizgnąć się po powierzchni. Arai uważa, że mocna, okrągła i gładka skorupa pomaga zwiększyć zdolność kasków do ochrony jeźdźca podczas zderzenia. Pociski z ostrymi krawędziami lub kanałami odpowietrzającymi, które nie pękają, mogą zmniejszać zdolność kasku do zsuwania się, wysyłania energii do kasku, a nawet zwiększać energię obrotową.

Ogólne: pięć razy skontrolowane:
Każdy hełm Arai przechodzi przez pięć oddzielnych działów kontroli jakości: po wykonaniu powłoki, po malowaniu i zakończeniu graficznym, po montażu i dwóch kontrolach procesu.

Ogólne: wnętrze, które można prać:
Najwyższej jakości wnętrze każdego kasku Arai można łatwo wyczyścić na miejscu za pomocą łagodnego mydła i letniej wody.

Ogólne: Ręcznie robione:
Zdobycie prawa do stworzenia skorupy Arai może zająć naszym ekspertom nawet pięć lat. Każda skorupa może zająć do 27 kroków, a zbudowanie jednego hełmu Arai zajmie około 18 roboczogodzin.

Ogólne: Całodzienny komfort:
Całodzienny komfort dzięki dopasowanemu kształtowi i kształtowi wnętrza Arai wraz z najlepszymi materiałami wyściółki i rozbudowanym systemem wentylacji. A dzięki idealnej równowadze i rozkładowi wagi kasku prawie nie zauważasz, że nosisz Arai.

Ogólne: Testowana penetracja:
Wszystkie kaski Arai są testowane pod kątem penetracji, chociaż nie są wymagane przez europejskie standardy dotyczące kasków. Test penetracji Arai wykonuje się przy użyciu stożka testowego o masie 3 kg, który uderza w hełm z wysokości 3 m.

Ogólne: urządzenie z podwójnym pierścieniem D:
Płaskie pierścienie w kształcie litery D gładko przylegają do brody. Brak ruchomych części, brak problemów z korozją i wystarczy pociągnięcie za języczek, aby poluzować łącznik.

Ogólne: gładki kształt, lepsza ochrona:
Gładka zewnętrzna skorupa hełmów Arai została zaprojektowana tak, aby ślizgać się bez niepotrzebnego oporu. Nie chcesz zwalniać kasku bardziej niż to konieczne. Właśnie dlatego wszystkie otwory wentylacyjne i kanały Arai są zaprojektowane tak, aby odrywały się podczas uderzenia.

Ogólne: Mocna skorupa zewnętrzna, miękka skorupa wewnętrzna:
Arai wykorzystuje bardzo silną powłokę zewnętrzną do rozkładania sił uderzenia oraz miękką powłokę wewnętrzną do pochłaniania pozostałej energii. Wewnętrzna skorupa EPS o wielu gęstościach jest wykonana przy użyciu unikalnej technologii łączenia trzech do pięciu gęstości w różnych obszarach jako jednego komponentu.

Ogólne: Kształt organiczny:
Organiczny kształt zewnętrznej skorupy Arai zapewnia bardziej naturalny wygląd, lepiej uszczelnia i bardziej odpowiada naturalnemu kształtowi głowy, co poprawia komfort, dopasowanie i pomaga zminimalizować turbulencje wiatru.

Ogólne: Różne powłoki zewnętrzne:
W przeciwieństwie do wielu innych producentów, Arai zapewnia skorupę zewnętrzną o jednym rozmiarze dla każdego rozmiaru kasku dla większości modeli. W połączeniu z różnie ukształtowanymi osłonami zewnętrznymi dla różnych modeli jest prawie niemożliwe, aby nie znaleźć dopasowania, którego szukasz.

Ogólne: Arai Test wewnętrzny:
Ten kask Arai został zaprojektowany tak, aby spełniać surowe kryteria Arai In house, oprócz obowiązkowej normy ECE 22 05.
Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Arai Tour X4 Wkład Czyszczący jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Arai Tour X4 Wkład Czyszczący, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym motardinn. Nasza szeroka kolekcja Integralne zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z motocykle-wyposazenie w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w motardinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

System zamykania
Podwójna klamra lub podwójne d
Waga
> 1501 gr
Kolor
Szary
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Arai Tour X4 Wkład Czyszczący

Wieża x4,

-

Kask Arai w dobrej cenie. Czas dostawy trochę długi, ale wiedząc, że pochodzi z Hiszpanii, pozostaje poprawny.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up