Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Icon

O Icon
Icon to uznana marka w świecie odzieży i akcesoriów motocyklowych znana z połączenia stylu i wydajności. Została założona w 2002 roku przez grupę entuzjastów motocykli w Portland w Oregonie i od początku szybko zyskała renomę dzięki swoim odważnym i charakterystycznym projektom, tworząc kultowe grono entuzjastów na całym świecie. Icon wypracował swoją niszę w branży akcesoriów motocyklowych, oferując kierowcom idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Z różnorodnych produktów, w tym odzieży męskiej, kurtek, spodni, rękawic, kamizelek ochronnych, kasków i plecaków, Icon dostosowuje się do potrzeb entuzjastów motocykli, którzy żądają zarówno bezpieczeństwa, jak i estetycznego wyglądu. Dla motocyklistów, którzy nie rezygnują z ani stylu, ani ochrony, Icon jest marką obowiązkową.

Gdzie styl spotyka wydajność

Marka oferuje szeroki wybór odzieży męskiej Icon skrojonej dla entuzjastów motocykli. Ich kolekcja odzieży nie jest tylko o stylach, ale także o funkcjonalności i ochronie. Od koszulek i bluzy po spodnie do jazdy, Icon menswear łączy komfort i trwałość, zapewniając motocyklistom dobry wygląd, ale także bezpieczeństwo na drodze. Kurtki Icon są ikoniczne w świecie akcesoriów motocyklowych. Te kurtki zaprojektowano w celu zapewnienia kierowcom maksymalnej ochrony, wykorzystując wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie. Icon ma szeroki wybór, aby dopasować się do różnych stylu i warunków jazdy.
Komfort i bezpieczeństwo jazdy są niezbędne, a spodnie motocyklowe Icon zapewniają oba. Te spodnie są wykonane z wytrzymałych materiałów i wzmocnionych obszarów, aby wytrzymać trudy jazdy. Niezależnie od tego, czy lubisz wyścigi, czy przejażdżki, Icon ma szeroką gamę spodni, które zapewniają Ci ochronę i styl, których potrzebujesz. Bezpieczeństwo zaczyna się od rąk, a rękawice motocyklowe Icon są zaprojektowane, aby zapewnić ochronę bez uszczerbku na zwinności. Oferując różne style, w tym rękawice z krótkim rękawkiem, rękawice z mankietem i opcje kompatybilne z ekranem dotykowym, te rękawice zapewniają doskonały chwyt i ochronę podczas jazdy.
Dla motocyklistów poszukujących dodatkowej ochrony, kamizelki ochronne Icon mogą być noszone pod kurtką. Te kamizelki zawierają zbroje i wyściółkę umieszczoną strategicznie, aby chronić klatkę piersiową, plecy i inne ważne obszary. Są regulowane, aby zapewnić wygodne dopasowanie i są cennym dodatkiem do zestawu sprzętu. Kaski Icon to nie tylko ochronne nakrycie głowy, ale także dzieła sztuki. Te kaski zaprojektowano z uderzającymi grafikami i unikalną estetyką, spełniając jednocześnie surowe normy bezpieczeństwa. Przewożenie swoich niezbędnych rzeczy na drodze jest ułatwione z plecakami Icon. Plecaki Icon zostały zaprojektowane z myślą o motocyklistach, wyposażone w komory na kaski, sprzęt i elektronikę.