up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Walizki

Torby Motocyklowe - Kolor: Czarny

()
load

Co to są torby motocyklowe?

Torba motocyklowa została stworzona specjalnie do przewożenia jej w motocyklu i przyda się podczas wyprawy motocyklowej. Pomaga bezpiecznie przechowywać wszystkie rzeczy osobiste. Do wyboru jest wiele różnych rodzajów toreb motocyklowych . Będziesz musiał określić rodzaj potrzebnych toreb, sposób mocowania torby do roweru i odpowiednią pojemność do przechowywania wszystkich rzeczy. Możesz kupić torby motocyklowe od Givi , Dainese , Shad , Sw motech i Held .

Rodzaje toreb motocyklowych

Istnieją dwa rodzaje toreb motocyklowych, twarda torba i miękka torba, a oba z nich omówiono poniżej:

Twarde torby na motocykle są zwykle wykonane ze sztywnego plastiku lub, w sytuacjach, gdy wymagana jest większa wytrzymałość, z metalu, takiego jak aluminium. Twarde torby są również bardziej odporne na warunki atmosferyczne i mają zamykane funkcje. Torby te można łatwo przymocować do oparcia motocykla. W tych przypadkach może być wymagany dodatkowy osprzęt montażowy, chyba że motocykl jest wyposażony w ramy do już zainstalowanych toreb. Torby te są odporne na uszkodzenia w każdym stopniu.

Miękkie torby na motocykle są dostępne w wielu różnych stylach, rozmiarach i materiałach, takich jak mieszanki poliestru i spandeksu. Istnieją opcje stworzone z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia nylonu wysokiej jakości, nieprzepuszczalnego materiału, skóry i innych materiałów syntetycznych. Cechą charakterystyczną miękkich toreb motocyklowych jest to, że w wielu przypadkach żaden dodatkowy sprzęt nie jest niezbędny do przywiązania torby do motocykla. Paski lub paski dołączone do toreb utrzymają je mocno na miejscu, aw niektórych próbkach do utrzymania stabilności torby zostaną użyte magnesy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij