up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nathan LittleShot 750ml

plus
Nathan

Nathan LittleShot 750ml

Opis produktu Nathan LittleShot 750ml

Zaprezentuj swoją miłość Ragnar dzięki tej limitowanej edycji marki Ragnar LittleShot! NOWOŚĆ w tym sezonie, jest idealnym partnerem do nawadniania, abyś był zasilany w furgonetce, na kempingu, lub gdy jesteś w biurze marząc o następnym biegu.

Funkcje:

Wąska, wąska wylewka z wyjmowaną silikonową dyszą ułatwiającą czyszczenie

Szerokie usta ułatwiające czyszczenie i napełnianie

Przywiązana pokrywa pozostaje przymocowana do butelki

Można myć w zmywarce (tylko górny stojak)

Eastman Tritan® bez BPA z bezwonną i bez smaku technologią


Czy znasz wszystkie funkcje Nathan LittleShot 750ml? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Trening, naszą kompletną kolekcję Butle. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Nathan, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Nathan LittleShot 750ml

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
501ml-1L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up