up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sidespin

Rakiety do Padla

Rakiety do Padla

Torby na rakiety Padel

Torby na rakiety Padel

Męska odzież

Męska odzież

Kategorii

Odzież Damska

Odzież Męska

Rakiety Padel

Torby

Wszystko( Sidespin )

Sidespin

Sidespin to słynna marka rakiet do paddle. Została założona przez Emiliosa Forchera w 1994 roku. Emilio został trenerem, promotorem, nauczycielem i pionierem. Ma aktywne znaczenie w historii sportu. Ta marka ma renomę dostarczania najlepszych rakiet do paddle na całym świecie. Miał swoją fabrykę w Argentynie, a następnie dostarczył najlepsze skrzydła na rynki. Ta marka jest zaangażowana w dostarczanie produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Te produkty wykazują pasję do tego sportu i wprowadzają najnowsze tworzenia na rynku. Z uwagi na wysoką jakość, te produkty są czołowymi postaciami w świecie paddle, którzy zdecydowali się grać dla tej marki. Ta marka pragnie stać się marką referencyjną dla światowego paddle pracując nad tym, aby być na bieżąco wszędzie tam, gdzie jest uprawiany ten sport.

Kolekcja Sidespin odzieży i produktów

Rakiety do padel Sidespin zazwyczaj mają szczegółowe ograniczenia rozmiaru ustalone przez władze sportowe. Rozmiar, szerokość i ostateczne wymiary powierzchni perforowanej rakiety wyrażone są w tych zasadach. Rakiety do padel dostępne są w różnych wariantach wagowych, aby odpowiadać różnym tonom gry. Cięższe rakiety oferują większą moc, podczas gdy lżejsze rakiety dają większą kontrolę.
Torby do rakiet Sidespin to ważny akcesorium do osłony i przewożenia rakiet sportowych, takich jak rakiety do padel, rakiety do tenisa, rakiety do badmintona i rakiety do squasha. Te torby zaprojektowano, aby chronić rakiety przed pęknięciami, a także zapewniały przestrzeń do przechowywania dodatkowego sprzętu i dodatków.
Odzież męska Sidespin obejmuje koszulki, skarpetki, warstwy podstawowe, kurtki, daszki szyi, maski twarzy, ocieplacze na ręce i nogi oraz inne elementy odzieży. Wszechstronne i wygodne, dostępne w różnych kolorach, wzorach i wzorach. Te ubrania są dostępne w różnych materiałach, wzorach i stylach.
Odzież damska Sidespin została zaprojektowana, aby zapewnić wygodę, swobodę ruchu i tonację, pozwalając na najlepsze wykonanie na korcie. Kolekcja damską obejmuje sukienki, polo, koszule, skarpetki, spodnie, dresy, opaski na nadgarstek, kamizelki i wiele innych.
Uchwyty do padel Sidespin są zazwyczaj wykonane z materiałów sztucznych, często mieszanki pianki, gumy lub syntetycznych mieszanek. Te materiały stanowią odpowiedni balans między amortyzacją, wchłanianiem wilgoci i trwałością.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij