up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sklz Drabina Elewacyjna

plus
Sklz

Sklz Drabina Elewacyjna

Opis produktu Sklz Drabina Elewacyjna

Zestawienie npm łączy dwie z najlepszych pomocy szkoleniowych sprzedaży SKLZ Szybka zestawienie tych, płotki, i szybkość w jednym, wygodnym produktem. Teraz możesz mieć swobodę korzystania z drabiny płaskiej lub podwyższonej do różnych zwinności i prędkości wierteł.


Zwiększyć szybkość dzięki przyspieszonej strajku częstotliwości podnoszenia stóp oraz ostatecznie poprawić zwrotność wokół pola lub sądu.Cechy:


- Przełączanie między płaską drabiny i 4 "przeszkody w sekundach


- 7 m, 6-szczebel drabiny długi


- Każdy szczebel drabiny mierzy 26 "szerokości i 15" długo


- Składany szybko do wygodnego przechowywania


- Wykonane z wytrzymałego lekkiego plastiku PVC o przenośności


- Zawiera wygodną torbę do przenoszenia i instrukcji użytkowania


Jeśli szukasz Sklz Drabina Elewacyjna, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. goalinn posiada ten i inne produkty piłka nożna, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Agility ladders, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Sklz Drabina Elewacyjna

Kolor
Żółty
Rodzaj produktu
Drabiny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up