up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ogio

Wszystko ( Ogio )

O Ogio

Założona w 1987 roku przez Michaela J. Pratta, Ogio rozpoczęła swoją podróż z misją redefinicji branży bagaży i plecaków. OGIO, ceniony projektant i producent torb, odzieży i akcesoriów, może poszczycić się bogatą historią innowacji i poświęcenia dla swoich sportowców i aktywnych konsumentów. OGIO rozszerzyło swoją ofertę produktów o golfa, gdzie stało się słynne ze swoich unikalnych i trwałych projektów torby golfowej. Poza golfem, OGIO poszerzyło swój zakres produktów, aby dostosować się do różnych aktywności i stylu życia. Od plecaków i torb podróżnych po sportowe torby i codzienną odzież, projekty OGIO zawsze podkreślają organizację, trwałość i styl.
Plecaki OGIO słyną z wyjątkowej jakości, trwałej konstrukcji i innowacyjnych projektów. Wielokrotne komory, dedykowane kieszenie i starannie zaprojektowane wnętrza zapewniają wystarczająco dużo miejsca na przenoszenie laptopów, tabletów, przyborów szkolnych, butelek z wodą i innych niezbędnych rzeczy. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na zajęcia czy na siłownię.
Torby zbiornikowe Ogio to małe, kompaktowe torby, które przymocowuje się do górnej części zbiornika paliwa motocykla. Są one projektowane do przechowywania niezbędnych przedmiotów, takich jak portfele, telefony, okulary przeciwsłoneczne i przekąski, pozostawiając ręce kierowcy wolne do kontrolowania motocykla.
Plecaki Ogio Rally to trwałe, wszechstronne plecaki przeznaczone do codziennego użytku. Posiadają one dużo miejsca na przechowywanie, komory organizacyjne i wygodne uchwyty, co sprawia, że są one idealne dla podróżnych, studentów i podróżników. Komora plecaka Ogio Rally z dedykowanym etui na laptopa, wieloma kieszeniami na akcesoria i bocznymi kieszeniami na butelki z wodą lub parasole. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak nylon ripstop i wzmocnione szwy, zapewniające trwałość.
Pas Ogio, znany również jako pas na biodra lub torby pasa, to wszechstronne i wygodne torby przeznaczone do noszenia wokół talii. Zapewniają one bezdotykowe noszenie niezbędnych przedmiotów, takich jak telefony, portfele, klucze i okulary przeciwsłoneczne, co czyni je idealnymi do codziennego użytku, podróży lub aktywności na świeżym powietrzu.
Torby na bagaż Ogio to zakres trwałych i wszechstronnych walizek, worków i torb podróżnych przeznaczonych dla współczesnych podróżnych. Oferta łączy funkcjonalność, organizację i styl, dostosowując się zarówno do krótkich podróży, jak i długich przygód.
Pierścień baku Ogio to system montażowy, który mocuje się do zbiornika paliwa motocykla, zapewniając bezpieczną i wygodną podstawę do przymocowania torby zbiornikowej Ogio. Zazwyczaj składa się z płytki podstawowej, która łączy się z zbiornikiem paliwa i mechanizmu zabezpieczającego, który umożliwia łatwe przymocowanie i odpięcie torby zbiornikowej. Pierścienie baku Ogio wykonane są z trwałych materiałów, takich jak nylon lub tkanina balistyczna i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy codziennej jazdy.
OGIO podnosi doświadczenia tych, którzy szukają jego produktów, pozostawiając niezatarty ślad na świecie sportu, podróży i codziennego życia. Ich produkty są wysokiej jakości i stylowe, idealne dla osób, które zawsze są w ruchu. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz miasto, wędrujesz po górach czy jeździsz motocyklem, produkty Ogio pomogą Ci w pełni cieszyć się przygodą.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij