up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shimano

Kategorii

Odzież damska

Odzież męska

Wszystko ( Shimano )

O Shimano

Firma Shimano została założona w 1921 roku i słynie z produkcji komponentów do jazdy na rowerze, wioślarstwa i wędkarstwa. Siedziba znajduje się w Sakai w Japonii. Przez wiele dziesięcioleci firma zyskała doskonałą reputację dzięki wytwarzaniu produktów wysokiej jakości.

Znajdź szeroką gamę akcesoriów rowerowych do różnych zastosowań, z których znana jest marka. Hamulce tarczowe Shimano słyną z hamowania na suchej nawierzchni, konkurencyjnej ceny i trwałości. Ich linia produktów części rowerowych obejmuje hamulce, łańcuchy, pedały, zestawy korbowe, dźwignie, knagi, suporty, przerzutki, piasty i wiele innych. Buty mtb Shimano zapewniają najlepszą przyczepność, stabilność, przenoszenie mocy i wygodne dopasowanie. Jeśli bardziej interesują Cię trasy szosowe, buty szosowe Shimano są wyposażone w technologię Shimano Dynalast, która sprzyja pedałowaniu bez większego wysiłku.

Firma Shimano wniosła również wkład w przemysł wędkarski, a ich sprzęt wędkarski, kołowrotki spinningowe, koła zanętowe, kołowrotki do gier, wędki spinningowe są bardzo przydatne. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyznaczają trendy w branży wędkarskiej.

clouse menu Zamknij