up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bluzki i koszule

Bluzki i koszule

Bluzy

Bluzy

Sukienki

Sukienki

Koszulki

Koszulki

Spodnie

Spodnie

Płaszcze i parki

Płaszcze i parki

Kategorii

Odzież Damska

Odzież Dziewczęca

Wszystko( Jdy )

Jdy

JDY to damska marka modowa założona w 2012 roku w Brande w Danii. Należy do rodziny BESTSELLER i została wprowadzona do sprzedaży w styczniu 2013 roku. JDY to marka odzieżowa, która oferuje modne i przystępne cenowo ubrania dla kobiet. Marka dąży do projektowania wszechstronnych elementów, aby stworzyć nowoczesne zestawy. JDY skupia się na dostarczaniu odzieży zarówno modnej, jak i dobrej jakości. Ich kolekcja zawiera różne podstawowe elementy, takie jak koszule, bluzki, spodnie i okrycia wierzchnie. JDY ma na celu zaspokojenie potrzeb współczesnych kobiet, które uwielbiają styl, wygodę i dostępność w swoich opcjach odzieżowych.
Koncepcja marki JDY, dostarczającaj wartości za pieniądze, zaczęła się od odkrycia luki w rynku mody wśród łatwo dostępnych podstawowych elementów. JDY stał się szybko rozwijającą się marką, dotarłszy do modnych kobiet w 34 krajach i nadal się rozwija.
JDY planuje i projektuje osiem kolekcji rocznie i wdraża silny program, który nigdy nie wyczerpuje się. Mieszają sezonowe must-haves z elementami podstawowymi. JDY zawsze gwarantuje dostarczanie modnych produktów i trendowych elementów wysokiej jakości. Ta marka ma sukienki, koszule, spodnie, płaszcze i parki w żywych kolorach i wzorach. JDY pozwala wszystkim kobietom na podążanie za nowymi trendami i modą oraz łączenie różnych stylów, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd.

Kolekcja mody damskiej JDY

Odzież damskie JDY oferuje szeroki wybór opcji dla kobiet. Ich kolekcja odzieży składa się z nowoczesnych i stylowych elementów włączanych w różne stylowe garderoby. Ich ubrania obejmują podstawowe koszule do stylowych bluzek i swetrów. Kolekcja koszul JDY dla kobiet posiada opcje jednokolorowe z nadrukami, wzorami i grafikami. Koszule są zazwyczaj wykonane z miękkich materiałów, aby zapewnić luźny krój. Niezależnie od tego, czy lubisz prosty dekolt w serek, stylowy dekolt w literę V czy wygodny krój, JDY ma różne style. Kolekcja koszul damskich JDY ma jednokolorowe koszule z różnymi nadrukami, wzorami i grafikami. Koszule są zazwyczaj wykonane z oddychających materiałów, aby zapewnić luźny krój. Zaprojektowali swoje koszule w celu ich wielofunkcyjności, aby można je było łączyć ze spodniami, spódnicami lub nawet nakładać je pod płaszcze.
Ta marka używa lekkich materiałów takich jak jedwab lub materiały satynowe do tworzenia bluzek JDY, które dodają dotyk elegancji do twojego zestawu. Marynarki damskie JDY są dopasowane, aby zapewnić elegancki i profesjonalny wygląd. Możesz wybrać stylowe marynarki o jednym guziku w eleganckich kolorach, takich jak czarny, niebieski lub brązowy, łatwo dobrane do formalnych lub casualowych stylizacji. Płaszcze JDY mogą być noszone na różne okazje, od spotkań w biurze po imprezy. Można łatwo połączyć spodnie garniturowe lub jeansy, spódnice lub sukienki z tymi płaszczami.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij