up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml

plus
Nathan

Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml

Opis produktu Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml

Pierwsza w historii podwójnie izolowana kolba z technologią Fire & Ice oznacza, że znalazłeś nową ulubioną kolbę. Izolowana podwójna ścianka o pojemności 18 uncji / 535 ml i odblaskowa kolba SpeedDraw ze wzmocnionym, szczelnym, miękkim łykiem, Push Pull Cap zapewnia chłodzenie cieczy dłużej. Zintegrowana tkanina odblaskowa 3M ™ zapewnia 360-stopniowy współczynnik odbicia zapewniający widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Łatwa do wyciśnięcia, ergonomiczna, lekka butelka nie zawiera BPA i nie zawiera smaku.

W tym momencie, Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Trening i w kategorii Butle. Posiadamy szeroki wybór Butle dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml

Kolor
Posrebrzany
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
501ml-1L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Nathan SpeedDraw Bezludny 535ml

Doskonała opcja

-

Jest to butelka o dobrym rozmiarze i utrzymuje zimną żywotność dłużej niż inne

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up