up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 364 Wkład Atramentowy

HP 364 Wkład Atramentowy

HP 364 Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 364 Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 364 Wkład Atramentowy

Wszechstronne oryginalne wkłady atramentowe HP pomagają spełnić Twoje potrzeby w zakresie drukowania - od zdjęć o jakości sklepowej, przez dokumenty biurowe, po wydruki internetowe. Drukuj żywe kolory, które pojawiają się przy użyciu pojedynczych wkładów atramentowych, które można wymieniać pojedynczo.
Cechy:
Uzyskaj imponujące wyniki dla wszystkich swoich zdjęć, kreatywnych projektów i codziennych wydruków dzięki atramentom zaprojektowanym z myślą o wszystkich potrzebach drukowania. Drukuj trwałe, piękne zdjęcia i ostry tekst. [1]
Użyj oryginalnych atramentów HP i papieru HP Advanced Photo do drukowania zdjęć odpornych na działanie wody, rozmazywania i blaknięcia. [2,1]
Łatwe i niedrogie drukowanie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP, które w razie potrzeby można wymieniać pojedynczo. Zaoszczędź więcej i uzyskaj lepszą wartość - użyj opcjonalnych wkładów o wysokiej wydajności.
Uzyskaj do 2,5 razy więcej wydrukowanych stron w kolorze dzięki opcjonalnym wkładom o wysokiej wydajności. [3]
Pewne drukowanie - oryginalne wkłady atramentowe HP oferują najwyższą niezawodność i wydajność. Ponadto HP Planet Partners ułatwia recykling wkładów atramentowych. [4]
Ciesz się wartością wyjątkowej wydajności drukowania - każdy oryginalny wkład atramentowy HP jest fabrycznie nowy.
Szczegóły techniczne:
Dane techniczne drukarki:
Technologia druku: HP Thermal Inkjet
Rozdzielczość drukowania:
Technologie rozdzielczości druku: TIJ 4.x
Zawartość pudełka:
Co znajduje się w pudełku: pojemnik z tuszem
Naboje i głowice drukujące:
Kropla atramentu: 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW
Rodzaje atramentów: na bazie barwników
Wydajność strony (kolor): ~ 300 stron
Kolor (y) materiałów eksploatacyjnych: cyjan
Dostarczona objętość kasety drukującej: 3 ml
Dysze głowicy drukującej: 336 HDW, 336 LDW
Możliwość wyboru: 364
Przypis wydajności strony: Przetestowano na drukarce HP Photosmart D5460. Przybliżona średnia oparta na metodologii testowania ISO / IEC 24711 lub HP i druku ciągłym. Rzeczywista wydajność różni się znacznie w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników.


Witaj w naszej HP 364 Wkład Atramentowy specjalnej promocji. W techinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu elektronika i komputery, ale również informacje na temat produktów elektronika i komputery, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Wkłady atramentowe .

Cechy HP 364 Wkład Atramentowy

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up