up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Seagate

Wszystko ( Seagate )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Seagate

Seagate Technology, założona w 1979 roku, jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań magazynowania danych, stale przekraczając granice innowacji w branży cyfrowego magazynowania. Jako zaufana marka w zakresie magazynowania danych, Seagate odgrywał istotną rolę w kształtowaniu sposobu, w jaki świat przechowuje, zarządza i uzyskuje dostęp do swoich danych. Bogata historia Seagate i zaangażowanie w innowacje sprawiły, że jest to zaufana marka w świecie cyfrowego magazynowania.
Dzięki Seagate Twoje dane nie są tylko przechowywane, ale są bezpiecznie i wygodnie pod Twoją kontrolą. Linia produktów Seagate odgrywała kluczową rolę w produktach firmy od jej powstania. Zobowiązanie Seagate do łączności jest widoczne w jego ofercie produktów. Czy potrzebujesz interfejsu USB, Thunderbolta czy innych interfejsów, Seagate oferuje rozwiązania magazynowe, które bezproblemowo integrują się z Twoimi urządzeniami. Z naciskiem na łatwą w użyciu łączność Seagate, marka zapewnia, że Twoje dane zawsze są dostępne i łatwo przenośne.

Pionierskie rozwiązania magazynowe od 1979 roku

Wychodząc naprzeciw potrzebom, dyski twarde Seagate służą szerokiemu zakresowi potrzeb, od osobistego magazynowania danych po zastosowania w zakresie przedsiębiorstw. Te dyski słyną z wyjątkowej pojemności i wydajności, dzięki czemu są topowym wyborem dla użytkowników poszukujących niezawodnych rozwiązań magazynowych. Zewnętrzne dyski twarde Seagate zapewniają rozwiązanie magazynowe typu plug-and-play dla użytkowników chcących rozszerzyć swoją pojemność magazynu cyfrowego bez konieczności modernizacji wewnętrznej. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów i opcji łączności, zewnętrzne dyski twarde Seagate są zaprojektowane w taki sposób, aby bezproblemowo integrować się ze stylem życia cyfrowego.
Karta rozszerzeń Seagate jest kompaktowym i wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników szukających zwiększenia pojemności magazynu swojej konsoli do gier. Te karty są kompatybilne z konsolami do gier i oferują proste sposoby przechowywania i uzyskiwania dostępu do ogromnej biblioteki gier bez uszczerbku dla wydajności. Budując na sukcesie karty rozszerzeń, zewnętrzne karty rozszerzeń Seagate zapewniają dodatkowy magazyn dla konsol do gier, laptopów i stacji roboczych. Te urządzenia są opracowane w celu zapewnienia szybkich transferów danych, aby Twoje gry, media i ważne pliki były zawsze dostępne.
Dysk twardy Seagate 2TB jest popularnym wyborem dla tych, którzy szukają równowagi między pojemnością a dostępnością. Oferując wystarczająco dużo miejsca na cyfrowe treści, jest on idealny do przechowywania filmów, muzyki, dokumentów i wiele więcej. Ten kompaktowy dysk jest przenośny, co czyni go wygodnym dla użytkowników podróżujących. Dyski SSD Seagate oferują błyskawiczną wydajność, przekształcając Twoje doświadczenie z komputerem. Bez części ruchomych dyski SSD Seagate są bardziej trwałe i niezawodne niż tradycyjne dyski twarde. Czy to dla gier, tworzenia treści czy codziennego użytkowania, dyski SSD Seagate oferują nieporównywalną szybkość i wydajność.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij