up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Ubiquiti

Ubiquiti

Wszystko ( Ubiquiti )

O Ubiquiti

Ubiquiti to znany na całym świecie producent rozwiązań sieciowych i łączności, który zobowiązał się do upraszczania i ulepszania sposobu, w jaki łączymy się, komunikujemy i współpracujemy. Z głęboko zakorzenioną w innowacjach historią, Ubiquiti ewoluowało do pozycji lidera na świecie, oferując szeroki zakres produktów i usług sieciowych, w tym kamery, rozwiązania bezpieczeństwa, kamery internetowe, routery, sieci i powtórki Wi-Fi. Założona w 2005 roku przez Roberta Perę, Ubiquiti rozpoczęła swoją podróż jako startup technologiczny, mający na celu zmniejszenie cyfrowej przepaści, oferując wysokiej jakości urządzenia sieciowe dostępne dla każdego. Wizja Pera polegała na zakłóceniu tradycyjnego przemysłu sieciowego za pomocą opłacalnych, ale jednocześnie wydajnych rozwiązań. Firma zaczęła od koncentrowania się na sieci bezprzewodowej, oferując rewolucyjne produkty, takie jak punkt dostępu UniFi, który zdefiniował wydajność i niezawodność Wi-Fi.
Przez lata Ubiquiti kontynuowało rozszerzanie swojego portfolio produktów, stając się jednym punktem dla kompleksowych rozwiązań sieciowych. Jego zaangażowanie w innowacje przyczyniło się do opracowania nowatorskich technologii, które wspierają zarówno biznesy, jak i osoby i społeczności. Ubiquiti zdobyło sobie renomę innowacji i jakości w świecie sieci i łączności. Dzięki kompleksowej gamie produktów i zaangażowaniu w upraszczanie skomplikowanych technologii Ubiquiti nadal wspiera osoby i firmy w pozostaniu połączonym i bezpiecznym w coraz bardziej cyfrowym świecie.

Ubiquiti pomaga w łączeniu świata

Rozwiązania kamerowe Ubiquiti są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysokiej jakości monitorowanie i bezpieczeństwo. Zaawansowane funkcje, takie jak rozdzielczość 4K, widzenie w nocy i zarządzanie w chmurze, kamery Ubiquiti zapewniają spokój ducha i ochronę dla domów i biznesów. Linia kamer bezpieczeństwa Ubiquiti łączy nowoczesną technologię z łatwością użycia. Te kamery są idealne do zabezpieczania swoich terenów, zapewniając monitorowanie w czasie rzeczywistym i wzbogacanie ogólnego bezpieczeństwa. Kamery internetowe Ubiquiti są idealne do spotkań wirtualnych i wideokonferencji. Oferując wyraźną jakość obrazu i niezawodne wydajność, zapewniają bezproblemową komunikację na całym świecie. Routery Ubiquiti są na szczycie zarządzania siecią, zapewniając wytrzymałe rozwiązania łączności dla domów i przedsiębiorstw. Dzięki funkcjom, takim jak zaawansowana ochrona firewall i inteligentne routowanie, routery Ubiquiti zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do Internetu.
Rozwiązania sieciowe Ubiquiti obejmują szeroki zakres produktów, w tym przełączniki, punkty dostępu i bramy. Te elementy działają bezproblemowo razem, tworząc wydajne i skalowalne sieci Ubiquiti, czyniąc je najlepszym wyborem dla biznesów i dostawców usług. Powtórki Wi-Fi Ubiquiti rozszerzają zasięg Twojej sieci bezprzewodowej, eliminując martwe punkty i zapewniając spójną łączność w całym domu lub biurze. Są łatwe w konfiguracji i stanowią niezawodne rozwiązanie do rozszerzania zasięgu Wi-Fi.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij