up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Smeg

Wszystko ( Smeg )

O Smeg

Smeg to włoska marka produktów i maszyn do domu. Firma została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoniego. Siedziba główna znajduje się we Włoszech, w Guastalli. Smeg osiągnął ogromne znaczenie jako marka i logo za sprawą swojego kreatywnego designu, estetyki i wykorzystania technologii. Firma stawia nacisk na wysoką jakość i z wielkim skupieniem na oszczędności energii. Smeg jest uważany za międzynarodowego lidera w dziedzinie elektroniki użytkowej ze względu na swoje dziwne produkty i sprzęty domowe.
Dzięki swojej dedykacji łączenia nowoczesnej technologii z estetycznym wyglądem, Smeg udowodnił, że jest znakiem etykiety i elegancji w królestwie urządzeń kuchennych.
Kolekcja produktów Smeg obejmuje szeroki wybór urządzeń, w tym lodówki, ekspresy do kawy, blendery, tostery, mieszadła, czajniki elektryczne i nawet roboty kuchenne. Każdy produkt Smeg jest świadectwem lojalności marki do rzemiosła, szczególnie zwracając uwagę na składniki i użycie materiałów wysokiej jakości.
Ponadto, Smeg stawia sobie za cel oszczędność energii i zrównoważony rozwój w swoich produktach, co odzwierciedla jego zaangażowanie w odpowiedzialność wobec środowiska. Ciągła twórczość i poświęcenie marki dla zadowolenia klientów sprawiło, że stała się ona wysoce ceniona i ukochana opcja dla właścicieli domów, doświadczonych kucharzy i miłośników designu.

Kolekcja produktów Smeg

Toster Smeg jest obecnie rozpoznawalny za sprawą swojego wzornictwa inspirowanego stylem vintage i produkcji. Dostępne są w różnych, przyciągających wzrok kolorach, w tym pastelowych kolorach i lśniących wykończeniach, czyniąc je stylowym dodatkiem do każdej kuchni. Lodówki Smeg dostępne są w różnych konfiguracjach, w tym drzwi francuskie, jednowyciągowe i dwuwyciągowe. Ta różnorodność pozwala wybrać odpowiedni rozmiar i układ dla Twoich potrzeb. Lodówka Smeg zapewnia dużo miejsca do przechowywania, w tym regulowane półki, schowki na drzwi i szuflady na warzywa. Niektóre modele posiadają również specjalne przegrody na wino i ser, co dodatkowo podnosi ich wszechstronność. Czajnik Smeg oferuje różne ustawienia temperatury, pozwalające na podgrzanie wody do różnych temperatur odpowiednich dla różnych płynów, takich jak kawa, czarna herbata, zielona herbata lub makaron instant. Ta precyzja pomaga wydobyć smak Twoich napojów.
Urządzenia Smeg obejmują szeroką gamę produktów i przedmiotów kuchennych, znanych ze swojego wyjątkowego włoskiego designu, wysokiej jakości rzemiosła i kreatywnej technologii. Ekspres do kawy Smeg jest zaprojektowany z łatwymi w obsłudze kontrolami, pozwalającymi na dostosowanie kawy dokładnie do Twoich upodobań. Intuicyjny interfejs ułatwia korzystanie zarówno dla miłośników kawy, jak i dla początkujących.
Blender Smeg dostępny jest z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak trzepaczka lub siekacz, co dodatkowo podnosi ich wszechstronność. Są zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, aby wytrzymać wytężoną codzienną pracę.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij