up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Teka

Wszystko ( Teka )

O Teka

Teka, słynna marka sprzętu gospodarstwa domowego, od ponad stu lat na całym świecie zmienia domy dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacje, design i jakość. Powstała w 1924 r. w Niemczech, Teka zaczęła jako małe warsztaty produkujące stalowe zlewozmywaki. Na przestrzeni lat zaangażowanie marki w doskonałość doprowadziło ją do rozszerzenia zakresu produktów o szeroki wybór urządzeń kuchennych i łazienkowych. Dziś Teka jest symbolem doskonałości w świecie AGD, oferując szeroką gamę produktów zaprojektowanych tak, aby upraszczać i wzbogacać codzienne życie.
Teka, ze swoją bogatą historią i zaangażowaniem w doskonałość, stała się znaną marką domową, znającą się na tworzeniu urządzeń, które ułatwiają codzienne życie. Czy jesteś zapalonym kucharzem, perfekcyjnym sprzątaczem czy po prostu kimś, kto ceni jakość i innowacje w swoim domu, Teka ma szeroką gamę produktów, które spełnią Twoje potrzeby i przekroczą Twoje oczekiwania. Przy Teka nie kupujesz po prostu urządzenia, wprowadzasz doskonałość do swojego domu.

Tworzenie doskonałości w każdym domu

Płyty kuchenne Teka są wyrazem kulinarnej innowacji. Te niezbędne elementy kuchni zapewniają precyzję i styl, odpowiadając na potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy. Teka zapewnia, że doświadczenie z gotowaniem będzie efektywne i przyjemne. Piekarniki Teka to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Te urządzenia łączą klasyczne techniki gotowania z najnowocześniejszą technologią. Niezależnie od tego, czy pieczesz, pieczesz, czy grillujesz, Teka oferuje równomierną dystrybucję ciepła, aby wydobyć to, co najlepsze z twoich potraw. Okapy Teka są niewidocznymi bohaterami kuchni, które cicho i skutecznie eliminują zapachy i dym z gotowania. Oferując różne projekty, nie tylko zapewniają funkcjonalność, ale także wzbogacają estetykę Twojej kuchni. Zmywarki Teka zostały stworzone, aby ułatwić Ci życie. Są zaprojektowane tak, aby dostarczyć idealnie czyste naczynia przy minimalnym zużyciu wody i energii. Oferta zmywarek Teka zapewnia wygodę i niezawodność, dzięki czemu możesz cieszyć się posiłkami bez kłopotów z ręcznym myciem.
Lodówki Teka zostały zaprojektowane, aby utrzymać świeżość Twoich produktów i zachować zimno Twoich napojów. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak technologia bez lodu i dostosowywalne półki, lodówki Teka zapewniają, że Twoje produkty spożywcze pozostaną w najlepszym stanie przez dłuższy czas. Podgrzewacze wody Teka dostarczają gorącej wody, gdy tylko jej potrzebujesz. Teka oferuje energooszczędne rozwiązania, które spełniają Twoje wymagania, oszczędzając jednocześnie na rachunkach za media. Pralki Teka są zaprojektowane tak, aby delikatnie traktować Twoje ubrania. Oferując różne pojemności i zaawansowane programy prania, dostosowują się do wszystkich twoich potrzeb pielęgnacyjnych, zapewniając, że twoje ubrania wyglądają i czują się najlepiej.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij