up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Samsung

Kategorii

Wszystko ( Samsung )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Samsung

Całą elektronikę Samsunga kupisz w Techinn , południowokoreańskiej firmie będącej jednym z największych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Ponadto Samsung specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju elektroniki użytkowej i przemysłowej, w tym sprzętu AGD, cyfrowych urządzeń multimedialnych, półprzewodników, układów pamięci i systemów wbudowanych.

Samsung jest zawsze w czołówce technologii. Samsung jest jedną z marek cieszących się największym zaufaniem ekspertów branży AGD na całym świecie.
Samsung to największy na świecie producent smartfonów i telefonów komórkowych. Ponadto sprzęt AGD firmy Samsung cieszy się dobrą opinią wśród konsumentów i konsekwentnie zdobywa nagrody JD Power za zadowolenie klientów. Widać, że technologia Samsunga zagościła w domach na całym świecie. Uzyskaj szeroką gamę urządzeń gospodarstwa domowego Samsung , w tym kuchenki mikrofalowe Samsung, zmywarki Samsung, suszarki Samsung i ładowarki do laptopów Samsung, serwery i tonery w bezkonkurencyjnych cenach wyłącznie w Techinn.

Najlepsza marka sprzętu AGD


Samsung produkuje urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak klimatyzatory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe i inne. Samsung otrzymał więcej JD Power od urządzeń kuchennych i pralniczych niż jakikolwiek inny producent, zajmując pierwsze miejsce pod względem zadowolenia klientów. Najlepsze w Samsungu jest to, że zajmuje on pierwsze miejsce pod względem ogólnej jakości produktów i jakości obsługi telewizorów i sprzętu AGD. Samsung stał się marką sprzętu gospodarstwa domowego nr 1, ponieważ nieustannie wprowadza innowacje w zakresie urządzeń klasy premium, które uzupełniają nasz dzisiejszy styl życia. Ponadto nowe urządzenia Samsung można dostosować do przestrzeni i stylu życia użytkowników.

Samsung ma wszystko, aby ułatwić Ci codzienne życie .

Oprócz suszarek i pralek firma produkuje telewizory, tablety, telefony komórkowe, lodówki, kuchenki, zmywarki, odkurzacze i klimatyzatory. Samsung produkuje również mniejsze urządzenia elektroniczne, takie jak zegarki i słuchawki. Samsung kieruje się doskonałą filozofią biznesową, aby wykorzystać swój talent i technologię do tworzenia doskonałych produktów i usług.Aby to osiągnąć, Samsung przywiązuje dużą wagę do technologii i jej pracowników. Samsung rozumie, że każda osoba jest wyjątkowa i chce spersonalizować swoje urządzenia, aby pasowały do Twojego stylu życia; Samsung stara się znaleźć sposoby, aby pomóc ludziom na nowo zdefiniować ich relacje ze standardowymi technologiami. To podejście ludzi do innowacji ma zasadnicze znaczenie dla wizji firmy „Razem dla jutra”.
Ponadto Samsung jest najlepszą marką telefonów do wyboru w 2023 roku.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij