Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Korum

O Korum
Korum został założony przez grupę zapalonych wędkarzy w 1976 roku. Korum jest cenionym brytyjskim producentem wędzisk, znanym z oferowania innowacyjnych i wysokiej jakości produktów do szerokiego zastosowania w wędkowaniu. Firma ma bogatą historię produkowania wysokiej jakości, trwałych i wszechstronnych wyrobów wędkarskich dla wędkarzy wszystkich poziomów umiejętności. Od skromnych początków Korum rozwinął się w globalną markę, której celem jest spełnianie potrzeb zapalonych wędkarzy na całym świecie. Sercem sukcesu Korum jest szeroka gama produktów zaprojektowanych tak, aby móc spełniać wszystkie aspekty doświadczenia wędkarskiego.
Produkty Korum są zaprojektowane tak, aby pomóc wędkarzom wszystkich poziomów złowić więcej ryb, od początkujących do doświadczonych. Ich gama produktów obejmuje wyposażenie wędkarskie, kołowrotki wędkarskie, wędki, przynęty, odzież męską, miękkie przynęty pływające, kamizelki i skrzynki.
Kołowrotki wędkarskie Korum są słynne ze świetnej wydajności, wyjątkowej trwałości i zaawansowanych funkcji. Kołowrotki wędkarskie Korum wyposażone są w nowatorskie technologie, które zwiększają zasięg rzutu, zarządzanie linią i ogólne doświadczenia wędkarskie.
Wędki Korum wykonane są z najlepszych materiałów, w tym wysokomodułowej włókna węglowego, aby zapewnić wyjątkową wrażliwość, wytrzymałość i czułość. Wędki Korum oferują szeroki wybór wędek specjalnie zaprojektowanych do różnych technik wędkowania i gatunków celu.
Przynęty wędkarskie Korum zaprojektowano tak, aby naśladować naturalne ruchy i wygląd ryb-przynęt, wywołując instynkty łowieckie u gatunków celu. Przynęty wędkarskie Korum posiadają szeroką gamę kolorów, rozmiarów i działań, idealnych dla różnych warunków wędkowania.
Linia odzieży męskiej Korum zaprojektowana została tak, aby zapewnić wędkarzom wygodę, funkcjonalność i styl. Odzież męska Korum wyposażona jest w trwałe, oddychające tkaniny, innowacyjne projekty i praktyczne funkcje, które zwiększają doświadczenia wędkarskie.
Miękkie przynęty pływające Korum wykonane są z najwyższej jakości materiałów i nasączonych zapachami przynęt, które przyciągają ryby. Miękkie przynęty pływające Korum posiadają realistyczne kształty, tekstury i działanie, imitujące naturalną ofiarę, co czyni je nieodpartymi dla głodnych ryb.
Kamizelki wędkarskie Korum zaprojektowano tak, aby zapewniać wędkarzom uporządkowane przechowywanie i wygodny dostęp do swoich sprzętów wędkarskich. Kamizelki wędkarskie Korum posiadają wiele kieszeni, komór i punktów mocowania, dzięki czemu sprzęt jest łatwo dostępny.
Skrzynki Korum zbudowane są tak, aby chronić i uporządkować wyposażenie wędkarza. Skrzynki marki posiadają trwałą konstrukcję, bezpieczne zamknięcia i konfigurowalne komory, zapewniając, że wyposażenie jest uporządkowane i łatwo dostępne.
Korum to marka, która stale wyznacza granice innowacji w wędkowaniu, zapewniając wędkarzom wysokiej jakości, trwałe i wszechstronne wyposażenie wędkarskie. Dzięki bogatej historii i zobowiązaniu do satysfakcji wędkarza Korum pozostaje zaufanym wyborem dla zapalonych wędkarzy na całym świecie.