up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

MTB Hopper

MTB Hopper

Kategorii

Deskorolka

Rowery

Wszystko ( MTB Hopper )

O MTB Hopper

Idea MTB HOPPER narodziła się kilka lat temu. Został zaprojektowany przez rowerzystów, którzy mają niezliczone lata doświadczenia w wielu dyscyplinach, a kolarstwo górskie to ich styl życia!

Po wielu prototypach i wstępnych testach MTB HOPPER został wydany i jest już rozpoznawany przez lokalne i globalne społeczności. Wierzymy, że nasz produkt przenosi szkolenia i eventy na inny poziom. Ze względu na progresywną geometrię MTB HOPPER jest idealny do pierwszego skoku, a mimo to zapewnia mnóstwo frajdy zaawansowanym kolarzom. Jeśli w pobliżu nie ma parku rowerowego, po prostu spotkaj się z kilkoma przyjaciółmi i postaw kilka MTB HOPPER w pobliskim lesie, na podwórku lub w dowolnym miejscu na ulicy. Twoja wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem tego, co można zrobić z MTB HOPPER!

clouse menu Zamknij