up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kajak sporty ekstremalne

Kajak sporty ekstremalne

Znajdź szeroką gamę produktów Kajak dla sporty ekstremalne. Odkryj najlepsze oferty w xtremeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kajak

Marki Kajak

Jak wybrać odpowiedni dla siebie kajak?

Wybór odpowiedniego kajaka wymaga rozważenia różnych czynników, w tym celów wiosłowania, rodzaju wody, po której będziesz pływać, poziomu umiejętności i osobistych preferencji. Oto przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni kajak:

Interesujesz się wiosłowaniem rekreacyjnym, turystyką, kajakarstwem górskim, wędkarstwem lub czymś innym? Twoje przeznaczenie będzie miało duży wpływ na rodzaj kajaka, który powinieneś wybrać.

Rozważ typy kajaków :
Do wyboru jest kilka typów kajaków :
Sztywny kajak to rodzaj kajaka , który ma twardą, solidną skorupę wykonaną z materiałów takich jak włókno szklane, plastik lub materiały kompozytowe. Kajaki sztywne zostały zaprojektowane tak, aby były trwałe i często są używane do celów rekreacyjnych, takich jak wycieczki, wędkarstwo i wiosłowanie po górskich rzekach.
Kajaki rekreacyjne : idealne na spokojne jeziora, powolne rzeki i swobodne wiosłowanie. Są stabilne i przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu nadają się dla początkujących.
Kajaki turystyczne : przeznaczone do dłuższych wypraw po otwartych wodach, takich jak jeziora lub obszary przybrzeżne. Są bardziej wydajne w pokonywaniu dłuższych dystansów i często mają miejsce do przechowywania sprzętu.
Kajaki typu „sit on top” : doskonale nadają się do ciepłego klimatu, ponieważ umożliwiają łatwe wchodzenie i wychodzenie. Są popularne wśród wędkarzy i zwykłego wiosłowania.
Nadmuchiwane kajaki : przenośne i łatwe do przechowywania, nadmuchiwane kajaki są odpowiednie dla osób o ograniczonej przestrzeni do przechowywania. Występują w różnych stylach i nadają się do różnych aktywności. Te nadmuchiwane kajaki są zazwyczaj wykonane z trwałych, odpornych na przebicie materiałów, takich jak PCV lub nylon, i można je napompować za pomocą pompy lub ustami.
Kajaki górskie : przeznaczone do żeglugi po szybko płynącej wodzie i bystrzach. Są bardzo zwrotne, ale nie nadają się na spokojne wody.
Kajaki wędkarskie : wyposażone w uchwyty na wędki i miejsce do przechowywania sprzętu wędkarskiego, kajaki wędkarskie zostały zaprojektowane specjalnie dla wędkarzy.
Kajaki tandemowe : przeznaczone dla dwóch wioślarzy i często dostępne w różnych stylach, dostosowanych do różnych aktywności.
Kajak modułowy to rodzaj kajaka, który można składać i rozkładać na mniejsze części, co ułatwia transport i przechowywanie. Kajaki modułowe są często wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe lub kevlar. Kajaki modułowe są również bardziej wszechstronne niż tradycyjne kajaki, ponieważ można je rekonfigurować do różnych sytuacji wiosłowania.

Rozważ rozmiar kajaka:
Rozmiar kajaka powinien odpowiadać rozmiarowi ciała i zamierzonemu przeznaczeniu. Dłuższe kajaki zazwyczaj lepiej pływają i są szybsze, podczas gdy krótsze kajaki są bardziej zwrotne.
Weź pod uwagę udźwig kajaka , aby upewnić się, że pomieści Ciebie i cały sprzęt, który planujesz przewozić.

Kształt kadłuba:
Kształt kadłuba wpływa na stabilność i osiągi kajaka :
Płaskie dno : zapewnia stabilność, dzięki czemu nadaje się dla początkujących i spokojnych wód.
W kształcie litery V : Zapewnia lepszą prędkość i śledzenie kajaków turystycznych, ale może być mniej stabilny.

Materiał i trwałość: Kajaki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik polietylen, włókno szklane, kompozyt i materiały nadmuchiwane. Należy wziąć pod uwagę trwałość materiału, wagę i wymagania konserwacyjne.
Waga i przenośność: Jeśli planujesz często przewozić kajak , weź pod uwagę jego wagę i łatwość transportu, zwłaszcza jeśli nie masz przyczepy kajakowej.
Przechowywanie i transport: Upewnij się, że masz odpowiednie miejsce do przechowywania kajaka, gdy nie jest używany, oraz sposób na transport go do miejsc wiosłowania, niezależnie od tego, czy jest to bagażnik dachowy, przyczepa kajakowa czy nadmuchiwany kajak.
Kamizelka kajakowa , znana również jako osobiste urządzenie unoszące się na wodzie PFD, to rodzaj kamizelki noszonej przez kajakarzy, aby utrzymać ich na powierzchni w przypadku wpadnięcia do wody. Został zaprojektowany, aby zapewnić pływalność i utrzymać głowę i ciało użytkownika nad wodą. Kamizelki możesz kupić u Jobe , Roces , O´neill wetsuits , Dakine , Quiksilver i Roxy .

Więcej o kajaku:
Wózki transportowe do kajaków to urządzenia służące do przemieszczania kajaków po lądzie, zazwyczaj z samochodu na brzeg. Rashguardy to rodzaj odzieży przeznaczonej do ochrony skóry przed podrażnieniami i otarciami spowodowanymi długotrwałym narażeniem na wodę, słońce i inne czynniki.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij