up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Kaski

Kaski mtb

()
load

Jak wybrać kask rowerowy

Spójrz poniżej na niektóre z najważniejszych czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze kasku rowerowego; Pierwszą i najważniejszą kwestią do rozważenia jest upewnienie się, że wybierasz kask, który jest odpowiednio dopasowany. Luźny lub zbyt ciasny kask może niekorzystnie wpłynąć na wydajność i zmniejszyć ochronę, więc uzyskaj odpowiednie dopasowanie i dostosuj go do swoich potrzeb. Co więcej, ważne jest, aby wybrać kask rowerowy, który pasuje do Twojego stylu jazdy. Aby uprościć proces selekcji, kaski są podzielone na różne kategorie według stylów jazdy i tras. Kaski rowerowe dzielą się na trzy podstawowe formy;

Rekreacyjne kaski rowerowe

Najbardziej podstawowym celem kasków dirt bike jest zapewnienie bezpieczeństwa. Rekreacyjne kaski rowerowe są zwykle zaprojektowane tak, aby zapewnić podstawową ochronę przed uderzeniami rowerzystom i rowerzystom, którzy jeżdżą rekreacyjnie. Specialized , Troy Lee Designs , Giro , Mavic , oraz Brooks England projektują i oferują ogromną kolekcję damskich kasków rowerowych, kasków rowerowych dla dzieci i kaski rowerowe dla dorosłych.

Kaski na rower szosowy

Te kaski zostały zaprojektowane tak, aby były wentylowane, lekkie i aerodynamiczne. Kaski szosowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów, stylów i wzorów, które jeźdźcy mogą wybrać zgodnie ze swoimi upodobaniami i stylem.

Kaski na rower górski

Kaski na rowery górskie są solidne, trwałe i lepiej wentylowane. Te kaski rowerowe zapewniają dodatkową amortyzację i osłonę tylnej części głowy, ponieważ kolarstwo górskie to poważny i ryzykowny sport.

clouse menu Zamknij