up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Ochrona rowerowy

Ochrona rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Ochrona dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Ochrona

Marki Ochrona

Jak wybrać zabezpieczenia dla swojego roweru?

Ochrona ciała

Rowerzyści górscy muszą być na tyle ostrożni i pewni siebie, aby zaakceptować ryzyko związane z uprawianiem sportu, wyposażając się w odpowiednią ochronę ciała. . Pancerze, stabilizatory karku, osłony przeciwobrotowe i ochraniacze całego ciała powinny być właściwie noszone przez kolarzy MTB, aby zminimalizować ryzyko kontuzji i poważnych wypadków. Ergon , Troy Lee Designs i Assos to znane marki, które oferują wysokiej jakości ochraniacze ciała dla profesjonalnych i rekreacyjnych jeźdźców.

Okulary ochronne

Przede wszystkim powinieneś wybrać gogle rowerowe, które ciasno przylegają do skroni, trzymają je bezpiecznie na miejscu, nawet gdy poruszasz głową z boku na bok lub patrzysz w dół podczas jazdy. Następnie wybierz kolor soczewek, który zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV i pomaga rozjaśnić jasne słońce w wysokich górach. Jeśli szukasz stylowych, ale najbardziej niezawodnych gogli do jazdy na rowerze, kupuj od najlepszych marek Giro , POC i Bell .

Hełmy

Dobrej jakości kask rowerowy powinien być idealnie dopasowany do głowy i zapewniać widoczność we wszystkich kierunkach oraz ochronę rowerzysty. Wybrany kask powinien być lekki, aerodynamiczny i dobrze wentylowany, ponieważ ważne jest, aby jeździec czuł się komfortowo. Specialized , Troy Lee Designs i Giro design kaski do jazdy na rowerze górskim, aby zapewnić ochronę przed uderzeniami, dzięki czemu możesz cieszyć się przygodą z bezpieczeństwem i komfortem.

Odblaskowe

Bezpieczeństwo to najważniejszy element jazdy na rowerze. Ważne jest, aby rowerzyści używali odblaskowych świateł na swoich rowerach/rowerach, aby inne osoby mogły Cię widzieć w ciemne noce. Odbłyśniki można umieścić z tyłu kół, pedałów i wokół ramy roweru, aby w momencie uderzenia światła odbijały się do tyłu i sygnalizowały osobie, że ktoś tam jedzie. Możesz uzyskać szeroką gamę odblasków rowerowych od wiodących firm, takich jak Brooks England, XLC i MSC.

Okulary słoneczne

Okulary rowerowe to nie tylko moda i stylizacja; są niezbędnym elementem wyposażenia ochronnego dla większości jeźdźców. Latem okulary przeciwsłoneczne chronią oczy przed ostrymi promieniami słonecznymi i chronią przed zanieczyszczeniami, wiatrem i owadami. Co więcej, większość okularów przeciwsłonecznych zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i pomaga chronić oczy przed dolegliwościami oczu i innymi problemami. Shimano , Assos i POC oferują ogromną kolekcję okularów przeciwsłonecznych dla rowerzystów, które są dostępne w różnych kolorach, stylach i wzorach dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Więcej o zabezpieczeniach roweru:

Jazda na rowerze to fajny sport tylko wtedy, gdy jest się dobrze chronionym odpowiednim rodzajem akcesoriów i sprzętu. W przypadku jazdy na rowerze po trasach długodystansowych zaleca się, aby rowerzyści mieli ze sobą części zamienne swojego sprzętu ochronnego, takie jak dodatkowe ochraniacze na kask, parę soczewek, osłony kasku i okulary przeciwsłoneczne, aby uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij