Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

KMC

O KMC
KMC, lider w świecie cyklistyki, od dekad jest kluczową postacią w tej branży. Bikeinn oferuje szeroki wybór części i akcesoriów rowerowych KMC, w tym kasety KMC, narzędzia do przeniesienia KMC, zamki łańcuchowe KMC, ringi łańcuchowe KMC i części zamienne KMC. Zobowiązanie marki do jakości i innowacji idealnie współgra z filozofią KMC, czyniąc ją miejscem docelowym dla rowerzystów poszukujących trwałych, niezawodnych i wysokowydajnych komponentów.
Bogata historia KMC w branży rowerowej i zobowiązanie do jakości sprawiają, że jest to uznana na całym świecie nazwa wśród rowerzystów. W Bikeinn marka oferuje kompleksowy i najnowszy zestaw części i akcesoriów rowerowych KMC, zapewniając dostęp do najlepszych podzespołów do potrzeb rowerowych. Wybierając KMC, wybierasz niezawodność, trwałość i wydajność, wszystko w jednym pakiecie. Podnieś swoje doświadczenie rowerowe z KMC w Bikeinn.

Twój zaufany partner w dziedzinie jakościowych komponentów rowerowych

Części rowerowe KMC są słynne ze swojej precyzyjnej inżynierii i trwałości. Od łańcuchów po kasety, każdy komponent jest zaprojektowany w celu poprawy doświadczenia rowerowego. Łańcuchy KMC są sercem ich linii produktów, znane z wyjątkowej wytrzymałości i płynnej zmiany biegów. Te łańcuchy dostępne są w różnych modelach, aby zaspokoić różne style jazdy, zapewniając idealne dopasowanie dla każdego rowerzysty. KMC kasety rowerowe zaprojektowane są tak, aby współpracować bezproblemowo z ich łańcuchami, zapewniając precyzyjne zmiany biegów i maksymalizując transfer mocy.
Zachowanie sprawności skrzyni biegów twojego roweru jest niezbędne do płynnej i przyjemnej jazdy. Narzędzia przeniesienia KMC zaprojektowane są z precyzją i łatwością użytkowania. Od narzędzi do instalacji i usuwania łańcucha po wskaźniki zużycia łańcucha, te akcesoria pomagają utrzymać twój rower w doskonałej kondycji. Bezpieczeństwo jest najważniejsze dla każdego rowerzysty. Zamki łańcuchowe KMC zapewniają pokój ducha, którego potrzebujesz, gdy zostawiasz rower bez nadzoru. Wykonane z trwałych i odpornych na sforsowanie elementów, te zamki zapewniają bezpieczeństwo twojego roweru, gdy jesteś poza nim. KMC ringi łańcuchowe zaprojektowane są tak, aby optymalizować wydajność pedałowania. Ich innowacyjne projekty zapewniają, że moc jest przenoszona sprawnie z twoich nóg na pedały, dając ci konkurencyjną przewagę na drodze lub szlaku. Z różnymi opcjami dostępnymi możesz znaleźć idealny ring łańcucha, aby dopasować swój styl jazdy. Konserwacja roweru to ciągły proces, a posiadanie części zamiennych na wyciągnięcie ręki jest niezbędne. Marka oferuje szeroki wybór części zamiennych KMC, aby utrzymać swoje komponenty w najlepszej formie. Czy potrzebujesz zamiennych pinów, linków lub innych małych części, KMC cię obejmuje.