Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Shimano

Shimano
O Shimano
Shimano słynie z produkcji przerzutek do jazdy na rowerze, wędkowania i wiosłowania. Została uruchomiona w 1921 roku, a jej siedziba znajduje się w mieście w Japonii o nazwie Sakai. Od tego czasu zdobyła zaufanie i renomę w oczach swoich konsumentów, tworząc produkty doskonałej jakości. W Bikeinn z łatwością znajdziesz różne produkty rowerowe tej marki. Wszystkie produkty Shimano są systematycznie projektowane w celu stworzenia i rozwoju produktu w idealnej harmonii. Musi spełniać wszystkie oczekiwania miłośników kolarstwa w sposób przyjazny dla użytkownika. Perfekcyjna inżynieria zapewnia pełne wsparcie, komfort i wyjątkową wydajność.
Aby uzyskać najlepsze wyniki, powinieneś wypróbować grupę osprzętu Shimano , ponieważ zawiera ona wszystkie idealnie dopasowane komponenty i można ją łatwo zainstalować. Za każdym razem, gdy się zużyją, należy wymienić element na oryginalny produkt Shimano , dostępny również pojedynczo. W ten sposób Shimano będzie mieć pewność, że Twój system nie przestanie działać z oryginalnym standardem. Ponieważ każda część Twojego cyklu musi działać doskonale, aby uniknąć krytycznych warunków, marka zapewnia, że każda część musi przejść test jakości przed wejściem na rynek.

Shimano oferuje szeroką gamę wysokiej jakości komponentów

Shimano oferuje również komponenty osobno, jeśli potrzebujesz tylko jednego produktu, a nie całego zestawu. Hamulce Shimano mają różne stopnie w zależności od Twoich potrzeb. Występują również w szerokiej gamie, aby wybrać odpowiedni. Mechanizm korbowy Shimano jest dostępny w wielu różnych rozmiarach i możesz wybrać rozmiar korby odpowiadający swojemu wzrostowi, aby uzyskać doskonałe preferencje dotyczące pedałowania. Szeroka gama przerzutek Shimano jest również dostępna w różnych formatach, aby spełnić Twoje potrzeby.

Buty rowerowe Shimano

Oprócz komponentów rowerowych, buty rowerowe Shimano to najbardziej wytrzymałe, lekkie i wygodne buty. Buty MTB Shimano zaspokajają wszystkie entuzjastyczne potrzeby rowerzysty ze względu na ich popularność na całym świecie dzięki niesamowitym modelom i rozsądnej cenie. Są doskonale zaprojektowane, aby zapewnić stopom rowerzystów wygodę i suchość podczas poruszania się po błotnistym terenie. Podeszwy są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną moc podczas pedałowania, oszczędzając w ten sposób energię osoby.
Knagi Shimano są dostępne w trzech różnych modelach, różniących się kolorami czerwonym, niebieskim i żółtym. Wszystkie trzy modele zawierają różne i unikalne funkcje, takie jak punkty obrotu i zakresy pływania, dając kierowcy dokładnie taki mechanizm, jakiego potrzebuje. Kolejnym świetnym produktem tej marki są buty szutrowe Shimano . Te buty są specjalnie zaprojektowane dla jeźdźców terenowych. Są doskonałym wyborem dla miłośników przygód, którzy uwielbiają zjeżdżać z drogi i chcą odkrywać dziką jazdę. Te buty są niesamowite, ponieważ zapewniają ochronę i poprawiają wydajność.