up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hełmy

Hełmy

Gogle i okulary przeciwsłoneczne

Gogle i okulary przeciwsłoneczne

Zbroja

Zbroja

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Narty

Narty

Kategorii

Kaski

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Okulary

Oświetlenie

Torby

Wszystko( POC )

POC

POC to marka produkująca kamizelki sportowe, kaski, okulary i wiele innych akcesoriów związanych ze sportem. Jest to szwedzka marka z jasną i żywotną misją zapewniania sportowcom rozsądnej ochrony poprzez zmniejszanie skutków wypadków podczas jazdy na rowerze lub uprawiania innych sportów. Uratowałeś wiele istnień ludzkich, wytwarzając produkty wysokiej jakości. Ta wyjątkowo przejrzysta wizja wyznaczyła nowy standard w produkcji materiałów najwyższej jakości poprzez tworzenie różnych kombinacji. POC wykorzystał również zaawansowaną technologię i innowacje, aby marzenie stało się możliwe. Stała się wiodącą firmą zapewniającą ważną ochronę osobistą wszystkim sportowcom.

Aby zapewnić najbezpieczniejszą jazdę na rowerze, kask POC to najlepszy produkt dla Ciebie. Kaski rowerowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia roweru, który zapobiega poważnym kontuzjom. Kaski rowerowe POC z pewnością zapewniają bardzo potrzebną ochronę osobistą. Zapewniają bezpieczną jazdę na rowerze i stylowy akcent. Zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo i innowacyjną estetykę. Proponuje trzy różne warianty kasku: pełny, półtwarzowy i terenowy, aby wybrać odpowiedni typ.

POC oferuje również wysokiej jakości odzież i akcesoria.

Oprócz ochrony, POC oferuje również doskonałej jakości odzież i wiele innych artykułów modowych w Bikeinn. POC oferuje szeroką gamę koszulek, które najlepiej nadają się do kolarstwa górskiego i obcisłych koszulek , które są dobre do jazdy na rowerze szosowym. Koszulka POC jest wykonana z najlepszej tkaniny i najwyższej jakości materiału, ponieważ koszulki są podstawową częścią wyposażenia rowerowego. Marka oferuje koszulki dostosowane do kolarskich potrzeb i wymagań każdego kolarza. Materiał jest bardzo lekki, oddychający i szybko schnie, aby zapewnić Ci wygodę przez cały czas.
Koszulki są wygodniejsze dzięki różnym kieszeniom i opcjom zamków błyskawicznych. Ma wiele opcji, od przednich do tylnych zamków błyskawicznych i liczby zamków preferowanych w zależności od rodzaju jazdy na rowerze. Zwykle podczas dłuższych sesji rowerowych tylne zamki najlepiej nadają się do przechowywania żywności i zapewnienia wystarczającej mocy, gdy poziom energii jest niski. Kolejnym niezbędnym elementem podczas jazdy na rowerze są rękawiczki. Rękawice mogą chronić jeźdźca przed gorącymi i zimnymi warunkami pogodowymi. Rękawiczki POC są dostępne w dwóch wersjach.Te z długimi palcami są najlepsze na zimną pogodę, ponieważ pomagają zapewnić ciepło, podczas gdy te z krótkimi palcami chronią dłonie przed intensywnymi promieniami ciepła.

Marka posiada również świetnej jakości okulary rowerowe. Okulary przeciwsłoneczne POC są doskonale zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność rowerzysty. Specjalne soczewki zastosowane w tych okularach przeciwsłonecznych pozwalają widzieć nawet przy bardzo słabym lub prawie zerowym nasłonecznieniu. Dlatego te wielokolorowe okulary są idealne do jazdy na rowerze.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij