up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kolekcja Man

Kolekcja Man

Kolekcja kobiet

Kolekcja kobiet

Akcesoria

Akcesoria

Kolekcja UCI

Kolekcja UCI

profesjonalne zespoły

profesjonalne zespoły

bielizna techniczna

bielizna techniczna

Kategorii

Działalność Marketingowa

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Szkolenie i Konkurencja

Torby

Wszystko( Santini )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Santini

Santini to renomowana włoska marka, która zdobyła sobie pozycję lidera w świecie odzieży rowerowej. Przez ponad pięćdziesiąt lat Santini poświęcał się produkcji odzieży i akcesoriów rowerowych wysokiej jakości, łącząc wydajne projekty z bogatą tradycją włoskiego rzemiosła. Założona w 1965 roku przez Pietro Santiniego, marka szybko zyskała uznanie ze względu na swoje zaangażowanie w innowacje, funkcjonalność i styl. Skupiając się na ergonomii i trwałości, Santini jest budowane w taki sposób, aby wytrzymać męczarnie długich jazd zachowując jednocześnie wyższy komfort. Santini ugruntowało swoją pozycję jako wiodącej marki w branży rowerowej, oferując szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu i odzieży rowerowej. Z bogatą historią osadzoną w włoskim rzemiośle i bezustannym poszukiwaniem innowacji, Santini nadal ustanawia nowe standardy jakości, komfortu i stylu na świecie rowerowym. Czy to koszulki, spodenki czy inne produkty, Santini dostosowuje się do potrzeb rowerzystów, którzy wymagają tylko najlepszego.
Santini Podnosząc Odzież Rowerową na Nowy Poziom

Santini oferuje kompleksową gamę sprzętu rowerowego, dostosowanego do potrzeb zarówno zawodowych rowerzystów, jak i zapalonych entuzjastów. Ich oferta produktów obejmuje koszulki, spodenki, krótkie spodenki, kurtki, rękawiczki, skarpety i różne akcesoria. Sprzęt rowerowy Santini jest zaprojektowany tak, aby zwiększyć wydajność, zapewnić komfort i wytrzymać wymagania wyczerpujących aktywności rowerowych. Odzież rowerowa Santini jest doskonałym połączeniem formy i funkcji. Ubrania marki są starannie wykonane za pomocą zaawansowanych materiałów i technologii, zapewniając optymalną aerodynamikę, zarządzanie wilgocią i regulację temperatury. Ubrania rowerowe Santini są uszyte na miarę, aby pasować do ciała jak druga skóra, zmniejszając opór i maksymalizując swobodę ruchu. Santini jest synonimem wyjątkowej odzieży rowerowej, która spełnia najwyższe standardy jakości i wydajności. Odzież rowerowa Santini jest zaprojektowana tak, aby podnieść doświadczenie rowerowe, oferując lepszą funkcjonalność, komfort i styl. Santini używa nowoczesnych tkanin, które odprowadzają wilgoć, zapewniają oddychalność i ochronę przed promieniowaniem UV. Czy to koszulki, spodenki, krótkie spodenki czy kurtki, odzież rowerowa Santini zapewnia rowerzystom, aby mogli wykonywać swoje najlepsze występy, wyglądając najlepiej. Koszulki rowerowe Santini są ikonami odzieży, które wyrażają zaangażowanie marki w doskonałość. Wykonane z najwyższą precyzją, koszulki Santini mają innowacyjne projekty i techniczne tkaniny, które optymalizują aerodynamikę i wentylację. Te koszulki nie tylko zorientowane są na wydajność, ale także są wizualnie imponujące, pozwalając rowerzystom wyrazić swoją indywidualność poprzez żywe kolory, odważne wzory i elegancką estetykę. Spodenki rowerowe Santini są zaprojektowane, aby zapewnić niezrównany komfort i wsparcie podczas długich jazd. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, spodenki rowerowe Santini oferują kompresję i wsparcie mięśniowe, jednocześnie zachowując oddychalność i właściwości odprowadzające wilgoć. Spodenki rowerowe mają zaawansowane systemy pianek, aby zmniejszyć punkty nacisku i zwiększyć komfort siodła. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi i dbałości o szczegóły, spodenki rowerowe Santini zapewniają, że rowerzyści mogą skupić się na drodze przed nimi bez rozpraszania.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij