up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Vittoria

Vittoria

Wszystko ( Vittoria )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Vittoria

Firma Vittoria powstała w 1953 roku i jest producentem opon rowerowych oraz zestawów kołowych do kolarstwa. To włoska marka, której siedziba znajduje się w Brembate. Jest wiodącym producentem opon, który produkuje miliony opon do kolarstwa szosowego i górskiego . Jest to dobrze znana marka, która wprowadza opony najwyższej jakości, aby poprawić osiągi roweru. Vittoria słynie z wymyślania przy użyciu zaawansowanych metod nowych opon z karkasem nylonowym i bawełnianym. Oferuje również wysokiej jakości opony do profesjonalnych wyścigów, aby zapewnić najwyższą prędkość i doskonałe osiągi.
Opony Vittoria mają najszerszą gamę prawie wszystkich rodzajów opon i zestawów kołowych na każdym poziomie, takim jak jazda miejska, szosowa, terenowa i MTB. Marka wykorzystuje zaawansowaną technologię i innowacyjne projekty, aby zapewnić najbardziej odpowiednie opony do regularnego i profesjonalnego użytkowania. Istnieje cały świat opon i zestawów kołowych do wyboru, dzięki którym jazda na rowerze będzie przyjemniejsza. Również liczba możliwości sprawia, że wyścigi są najlepsze.

Znajdź najlepsze produkty Vittoria na Bikeinn

Vittoria to bez wątpienia jedna z najlepszych marek produkujących opony. Możesz kupować wszystkie produkty Bikeinn. Profesjonalne opony wyścigowe i marka Vittoria stały się teraz synonimami, ponieważ opony Vittoria zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać największą prędkość i prowadzenie. Ponieważ Włochy są kolebką świata kolarstwa, opony te są włoskim dziedzictwem cenionym przez świat ze względu na ich prestiżowe zaplecze produkcyjne.
Opony rowerowe Vittoria posiadają unikalne cechy, które czynią je jednymi z najtrwalszych. Mają największą prędkość toczenia, ale nie pogarszają przyczepności i zapewniają najlepsze wsparcie, jakiego oczekujesz. Opony mają nadmuchiwane pierścienie i system zaworów, który pasuje do odlewu opony i są znane jako dętki. Dętki Vittoria mają różne rozmiary i są wykonane z wysokiej jakości gumy. Są bardzo lekkie i pomagają zapobiegać przebiciom oraz równoważą wagę.
Kolejną dobrą rzeczą, jaką oferuje marka, są piasty Vittoria . Można wybrać te piasty na podstawie ich materiału, typu łożyska, standardowego mocowania tarczy, osi i obręczy. Ponieważ mogą chronić je przed zabłoconymi powierzchniami i brudem, a tym samym wydłużyć żywotność piast przez długi czas, aby były dobrze chronione. Oprócz tych wszystkich przerzutek, buty rowerowe Vittoria są niezbędne do jazdy na rowerze. Dobre buty rowerowe mogą pomóc w jeździe po nierównym i nierównym terenie, zapewniając doskonałe wsparcie, aby poprawić wrażenia z jazdy na rowerze i oferując znacznie większą prędkość niż zwykłe buty.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij