up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Muc Off

Kategorii

Wszystko ( Muc Off )

O Muc Off

Muc-Off, pionierska nazwa na światowym rynku utrzymania rowerów, została założona z misją zapewnienia innowacyjnych i skutecznych rozwiązań czyszczących i pielęgnacyjnych dla rowerów i pojazdów sportowych. Powstała w 1994 roku w Poole, Anglii, założona przez Rexa i Marilyn Trimnell, marka szybko zyskała uznanie za zaangażowanie w tworzenie produktów wysokiej jakości i przyjaznych dla środowiska, które wzmacniają wydajność i wydłużają żywotność rowerów. Muc-Off ścieżka rozpoczęła się od jednego produktu, a od tego czasu stała się światowym liderem w specjalizowanej pielęgnacji rowerów. Jego wyjątkowa wydajność sprawia, że jest ulubieńcem kolarzy poszukujących optymalnej wydajności w suchych środowiskach. W istocie niezachwiana dedykacja Muc-Off do innowacji i zrównoważonego rozwoju zrewolucjonizowała pielęgnację i konserwację rowerów. Z niezwykłą gamą produktów, w tym ikonicznym Bike Cleaner, specjalistycznymi smarami, myjkami ciśnieniowymi, rozwiązaniami do pielęgnacji łańcucha i zaawansowaną technologią bezdętkową, Muc-Off nadal wspiera kolarzy na całym świecie, umożliwiając im korzystanie z szczytowych osiągów i przedłużenie żywotności ich ukochanych rowerów.

Muc-Off Rewolucjonizująca pielęgnację i konserwację rowerów

Muc-Off Bike Cleaner stanowi flagowy produkt marki, ustanawiający standard skutecznego i bezpiecznego czyszczenia rowerów. Wyformułowany z wykorzystaniem najnowocześniejszej nanotechnologii, ten środek czyszczący bez trudu podnosi brud, zanieczyszczenia i smar, jednocześnie będąc biodegradowalnym i przyjaznym dla środowiska. Muc-Off Dry Lube odpowiada na potrzebę gładkiego i beztarciającego jazdy w suchych warunkach. Ten smar jest zaprojektowany tak, aby zmniejszać zużycie części ruchomych, tworząc suchą, ochronną warstwę, która odpycha brud i kurz. Muc-Off Pressure Washer zapewnia wygodne i mocne rozwiązanie do czyszczenia rowerów. Dzięki regulowanym ustawieniom ciśnienia skutecznie usuwa uporczywy brud, zapobiegając uszkodzeniom wrażliwych elementów. Ten przenośny myjka upraszcza proces czyszczenia, czyniąc go cennym narzędziem zarówno dla profesjonalnych kolarzy, jak i entuzjastów weekendowych. Muc-Off Chain Cleaner został zaprojektowany, aby bez trudu poradzić sobie z tym zadaniem. Jego unikalna formuła przedziera przez brud i stary smar, przygotowując łańcuch do optymalnej ponownej smarowania, wydłużając jego żywotność i zapewniając gładszą jazdę. Muc-Off Sealant rewolucjonizuje technologię opon bezdętkowych, zapewniając niezawodne i długotrwałe rozwiązanie do zapobiegania przebiciom. Ten uszczelniacz szybko wypełnia dziury wywołane przez kolce, szczątki lub drobne rany, pozwalając kolarzom cieszyć się bezstresową jazdą. Muc-Off Tubeless Valves zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniać uszczelniacz marki i zapewniać niezawodne ustawienie opon bezdętkowych. Wykonane z precyzją, te zawory łatwo się instalują i oferują bezpieczne uszczelnienie, zapobiegając wyciekowi powietrza. Dostępne są w różnych długościach, aby dostosować się do różnych głębokości obręczy, zapewniając dostosowane dopasowanie do potrzeb każdego kolarza.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij